Pochybnosti

Pochybnosti https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/479569/bmid_pochybnosti-h2w-479569.jpg 5 7 2

Pochybnosti, ktoré vstupujú do našich vzťahov, sú varovaním. Pred niečím, čo nie je správne, pred niečím, čo nám môže časom ublížiť. Netreba ich brať na ľahkú váhu... Svoje o tom vie aj Nina. V snahe zachrániť rodinu často zatne zuby a radšej mlčí. Manželovo zlyhanie a jeho panovačná povaha ju nútia žiť v neistote. Viktor s Lenou, bývajú v byte oproti. Pri náhodných stretnutiach Viktor mlčky pozoruje, aká je Nina skvelá mama.Zistenie, že ho priťahuje aj ako žena, ho núti ešte viac pochybovať o svojom manželstve. Na dôvod, prečo si vzal Lenu, si už nespomína. Lenina kamarátka Eva vzťah so svojím manželom považuje za najlepšie rozhodnutie, ktoré v živote urobila.A predsa! Tieň pochybností visí nad ich spoločnou budúcnosťou ako búrkový mrak. Každý z nich v hĺbke svojej duše cíti, že musí v živote niečo zmeniť. Len nevie ako, kedy a či vôbec...... celý text

Jurajovamaka
26.09.2021 5 z 5

Veľmi pekne spracovaná kniha zo života obyčajných ľudí a ich problémov...vzťahy, manželstvá, deti a ich riešenie...
Zhltla som ju na jeden dych...určite ODPORÚČAM neoľutujete, Simonka opäť raz nesklamala

Majka1979
18.09.2021 4 z 5

Príbehy ktoré ma naozaj zaujali, je to o 3 pároch, vždy sa to týka iného. Každý z nich má svoje problémy.

V jednom to je alkohol a s tým prepojený workoholizmus + láska k peniazom a bezcitnosť k vlastnému dieťaťu a manželovi.

V druhom túžba po dieťati a prázdno ženy, keď ho nemajú. Ale šťastné manželstvo, avšak ona sa bojí, že nevydrží, ak bude bezdetné, hoci on ju miluje nadovšetko

Tretie - majú jedno dieťa, otec workoholik a sebec, ona opäť otehotnie. A teda všetko je len na jej pleciach. Stačí, že on predsa nosí domov peniaze. O zvyšok sa podľa jeho slov on starať už nemusí.

A ako sa vyrovnajú so svojimi problémami? Dokážu prekonať tieto prekážky a budú nakoniec žiť tak, aby boli všetci šťastní?

Stačí prečítať a dozviete sa viac ;)

2019  88%Vzala si mi všetko
2020  80%Po dnešnej noci mi nevolaj