Hadilovka

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Chlapec bez kůže se snaží rozklíčovat tajemství svého původu. Ema pátrá po tajemství v jednom strašidelném domě, a mezitím zasadí zlotřilý had do myslí nevinných obyvatel městečka Holler šílené a zlé myšlenky.

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/406697/hadilovka-qbH-406697.jpg 3.610
Série:

Pochmurný kraj (3.)

Žánr:
Literatura světová, Horory, Komiksy
Vydáno:, Comics Centrum
Orig. název:

Harrow County, Vol. 3: Snake Doctor (2016)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Hadilovka

Přidat komentář
Norri
06. května

Povídková kniha, která slibuje zápletky do budoucna a zároveň upozorňuje, že minulost ještě není zdaleka uzavřená. Ale to je asi tak všechno. Kniha obsahuje tři povídky a v podstatě jenom ta poslední vám dá šanci se aspoň trošku bát. A je jen na vás, jestli se bude bát toho, co se je vyprávěno a nebo samotné kresby té povídky. Tyler Crook tentokrát nenakreslil všechny čtyři sešity, ale jenom dva z nich - povídku která rozvíjejí postavu Eminy kamarádky Bereniky. Zbývající dva sešity nakreslili jiní výtvarníci, či spíše výtvarnice, a v jednom případě mají kresbu jen trošku jinou a ve druhém případě škaredou. Tyhle povídky mi úplně nesedly, či spíše samotné neutáhly celou knihu. Těším se na další knihu, ve které se snad zase dočkáme plnohodnotného vyprávění.

DennisMoore
06. května

Ano, ano, ano. Schyluje se k něčemu velkému a aby to mohlo přijít, musel Cullen Bunn ve třetím Pochmurném kraji Emu ne úplně vynechat, ale spíše poodsunout a věnovat se hlavně chlapci a Berenice (už dříve o ní říkal, že sehraje důležitou roli). Vůbec mě to neštve, naopak jsem rád a oceňuji tu odvahu upozadit hlavní postavu na úkor vedlejších. I díky tomu jsem tentokrát při čtení neměl nejmenších pochyb, že čtu něco opravdu hodně a dobře promyšleného. To střídání kreslířů... obecně mi nevadí a nevadilo mi ani tady, ale když někomu vadí, chápu proč - Tyler Crook (v bonusech mu zase nahlédneme do kuchyně a nezbude nám než ho obdivovat a velebit, protože je to borec) ho prostě rozmazlil :)

FireOfFilth
05. května

Z dalšího dílu ze série Pochmurný kraj jsem docela zklamán. Příběhově mi to úplně nesedlo, první dva díly mě bavili o dost více.
Největší kámen úrazu vidím v různých kreslířích a koloristech. V první kapitole tu máme novou kreslířku, která má hodně podobný styl jako Crook a koloring se k tomu také hodí. Kapitoly dvě a tři dělal sám Crook, takže paráda. Bohužel kapitola čtyři všechno zničí. Kresba docela v pohodě, ale ten koloring je tak diametrálně jiný, že to k tomu totálně nesedí. Obsahuje takové moc zářivé barvy, připomínající krásy podzimu (krásy znamená slunečný den, vybarvené listí).
Na konci máme samozřejmě jako v každém Pochmurném kraji pár kraťoučkých povídek. Tam se samozřejmě střídají také kreslíři, ale zde v tom problém nevidím.
Třetí díl této série je pro mě vyloženě zklamání. Hodnotím jako průměrné dílo.


Autor a jeho další knihy

Cullen Bunn

Cullen Bunn
americká, 1971

Kniha Hadilovka je:

v Právě čtených1x
v Přečtených10x
v Knihotéce15x
v Chystám se číst4x
v Chci si koupit1x