Počátky Chaosu

Počátky Chaosu https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/29262/bmid_pocatky-chaosu-65c90b30f2f53.jpg 4 23 4

Bron – agent Hvězdného komanda, synkretista, katalyzátor Chaosu, jediný muž v historii, který dokáže úspěšně manipulovat výsledky Chaosu. Před vámi leží jeho příběh Přeložil Vladimír Vacek.

Literatura světová Romány Sci-fi
Vydáno: , AFSF - Asociace fanoušků science fiction

The Patterns of Chaos

mitko
11.11.2018 3 z 5

Tak záver knihy to nakoniec vytiahol na 3*, ale ten stred bol veľmi ťažko stráviteľný, autorovi to v mysli možno dobre znelo a jemu to všetko dávalo zmysel, ale pre mňa to bol jeden veľký chaos, kde sa stále riešila teória chaosu a bolo to pre mňa veľmi abstraktné (čo by u scifi moc nemalo byť). A pritom to začínalo tak dobre, držalo sa to hlavne tej akčnej stránky a dej odsípal pekne (páčila sa mi veľmi aj košielka) a aj konverzácie s ľudmi čo ho sledovali boli dobré, ale akonáhle sa dostane na loď ničiteľov, veľmi sa to tam už zamotalo.

PeterSmith
13.07.2018 3 z 5

Celý příběh byl opravdu chaos.

Stupino
18.03.2018 5 z 5

Tuto knihu jsem slupnul po dvou dnech, neboť jsem byl zvědavý jak to dopadne. Akcička hned na první stránce. Pěkně napsané, ale konec se podle mě moc nepovedl. Rychle ukončeno a pak nic. Za mě 70%.

Nahnilaruka
03.06.2015 5 z 5

Kde bych začal, konečně knížka, kde se autor zmůže více než na obyčejný bestseller "stajl". Kniha je psaná čtivě, vtahuje do děje a samotný děj se vyvíjí dynamicky a těžko se předvídá. Fantazii se zde meze nekladou. Čím více má člověk živější fantazii, tím je knížka lepší. Postavy sice nejsou nijak vybervené, ale to je vynahrazeno komunikací a nápaditostí jednotlivých postav.

Tohle je zaručená tutovka pro každého sci-fi fanouška, 95% doporučuju

Colin Kapp