Počátky Chaosu

Bron – agent Hvězdného komanda, synkretista, katalyzátor Chaosu, jediný muž v historii, který dokáže úspěšně manipulovat výsledky Chaosu.
Před vámi leží jeho příběh…
Přeložil Vladimír Vacek.

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/29262/pocatky-chaosu-29262.jpg 3.917

The Patterns of Chaos

Romány, Sci-fi, Fantasy
Vydáno:, AFSF - Asociace fanoušků science fiction

mitko
11.11.2018

Tak záver knihy to nakoniec vytiahol na 3*, ale ten stred bol veľmi ťažko stráviteľný, autorovi to v mysli možno dobre znelo a jemu to všetko dávalo zmysel, ale pre mňa to bol jeden veľký chaos, kde sa stále riešila teória chaosu a bolo to pre mňa veľmi abstraktné (čo by u scifi moc nemalo byť). A pritom to začínalo tak dobre, držalo sa to hlavne tej akčnej stránky a dej odsípal pekne (páčila sa mi veľmi aj košielka) a aj konverzácie s ľudmi čo ho sledovali boli dobré, ale akonáhle sa dostane na loď ničiteľov, veľmi sa to tam už zamotalo.

PeterSmith
13.07.2018

Celý příběh byl opravdu chaos.

Stupino
18.03.2018

Tuto knihu jsem slupnul po dvou dnech, neboť jsem byl zvědavý jak to dopadne. Akcička hned na první stránce. Pěkně napsané, ale konec se podle mě moc nepovedl. Rychle ukončeno a pak nic. Za mě 70%.

Nahnilaruka
03.06.2015

Kde bych začal, konečně knížka, kde se autor zmůže více než na obyčejný bestseller "stajl". Kniha je psaná čtivě, vtahuje do děje a samotný děj se vyvíjí dynamicky a těžko se předvídá. Fantazii se zde meze nekladou. Čím více má člověk živější fantazii, tím je knížka lepší. Postavy sice nejsou nijak vybervené, ale to je vynahrazeno komunikací a nápaditostí jednotlivých postav.

Tohle je zaručená tutovka pro každého sci-fi fanouška, 95% doporučuju