Po stopě Bengalu

Navenek obyčejná nákladní loď Bengal vyplouvá pod vlajkou Kamerunu z rušného singapurského přístavu a hluboko v lodním trupu ukrývá nukleární zbraň na bázi rtuti, která tiše čeká na svůj okamžik.

https://www.databazeknih.cz/img/books/93_/93602/po-stope-bengalu-93602.jpg 2.38
Vydáno, Alpress

Track of the Bengal, 1992

Kniha Po stopě Bengalu

čef
26. listopadu

Dobrodružný román, který je příliš zavalen různými podrobnostmi, dokonce i celými popisy nepodstatných událostí, jen volně navazujících na hlavní děj. Rozhodně bych chtěl spíše vidět tento příběh vizuálně zpracovaný, než se brodit v tomto přeplněném složišti slov. Také mám hodně pochybností o technické i politické stránce problému, takže odcházím nepříliš spokojen na rozdíl od jiných, více úderných, románů autora.

Miila
23.05.2012odpad!

Bohužel jsem knihu nedočetla, nelíbil se mi styl psaní, přišlo mi to celé "přepsané" - tak moc se autor snažil, až to přehnal :-( Děj možná zaujme spíše mužskou část čtenářů. Myslela jsem, že kniha bude napsána v podobném stylu, jako píše James Rollins, ale ani zdálky. Ani já nedoporučuji ke čtení.

kilometr
07.02.2012odpad!

Průměrný autor vytvořil neuvěřitelný blábol,který se nedal dočíst.Poprvé se mi stalo,že mě ze čtení knihy rozbolela hlava...děs,který nezachránil ani velmi povedený obal.NEDOPORUČUJI!!!!!

Jack Bauer
29.10.2011

Nádherná napínavá kniha z nádherného prostředí různých světových oblastí, která nás zavede do Izraele, Singapuru, Anglie, Floridu, Egypta, Srí Lanku, Kubu, Madagaskaru, Sýrie, Kapského Města, k pobřeží Karolíny, do francouzké Guyany, Bengalu , USA atd.

Velký Gatsby
Velký Gatsby