Po stopě Bengalu

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Navenek obyčejná nákladní loď Bengal vyplouvá pod vlajkou Kamerunu z rušného singapurského přístavu a hluboko v lodním trupu ukrývá nukleární zbraň na bázi rtuti, která tiše čeká na svůj okamžik.

https://www.databazeknih.cz/img/books/93_/93602/po-stope-bengalu-93602.jpg 2.38
Žánr
Literatura světová, Romány
Vydáno, Alpress
Orig. název

Track of the Bengal, 1992

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Po stopě Bengalu

Přidat komentář
čef
26. listopadu

Dobrodružný román, který je příliš zavalen různými podrobnostmi, dokonce i celými popisy nepodstatných událostí, jen volně navazujících na hlavní děj. Rozhodně bych chtěl spíše vidět tento příběh vizuálně zpracovaný, než se brodit v tomto přeplněném složišti slov. Také mám hodně pochybností o technické i politické stránce problému, takže odcházím nepříliš spokojen na rozdíl od jiných, více úderných, románů autora.

Miila
23.05.2012odpad!

Bohužel jsem knihu nedočetla, nelíbil se mi styl psaní, přišlo mi to celé "přepsané" - tak moc se autor snažil, až to přehnal :-( Děj možná zaujme spíše mužskou část čtenářů. Myslela jsem, že kniha bude napsána v podobném stylu, jako píše James Rollins, ale ani zdálky. Ani já nedoporučuji ke čtení.


kilometr
07.02.2012odpad!

Průměrný autor vytvořil neuvěřitelný blábol,který se nedal dočíst.Poprvé se mi stalo,že mě ze čtení knihy rozbolela hlava...děs,který nezachránil ani velmi povedený obal.NEDOPORUČUJI!!!!!

Jack Bauer
29.10.2011

Nádherná napínavá kniha z nádherného prostředí různých světových oblastí, která nás zavede do Izraele, Singapuru, Anglie, Floridu, Egypta, Srí Lanku, Kubu, Madagaskaru, Sýrie, Kapského Města, k pobřeží Karolíny, do francouzké Guyany, Bengalu , USA atd.

Doporučujeme

Velký Gatsby
Velký Gatsby
Vše, co jsme si nikdy neřekli
Vše, co jsme si nikdy neřekli
Mapa a území
Mapa a území
Tajemství letního odpoledne
Tajemství letního odpoledne

Autor a jeho další knihy

Charles Ryan
americká, 1937

Kniha Po stopě Bengalu je v

Přečtených12x
Knihotéce16x