Po stopě Bengalu

Po stopě Bengalu https://www.databazeknih.cz/img/books/93_/93602/po-stope-bengalu-93602.jpg 2 9 4

Navenek obyčejná nákladní loď Bengal vyplouvá pod vlajkou Kamerunu z rušného singapurského přístavu a hluboko v lodním trupu ukrývá nukleární zbraň na bázi rtuti, která tiše čeká na svůj okamžik.

Literatura světová Romány
Vydáno: , Alpress

Track of the Bengal , 1992

čef
26.11.2020 4 z 5

Dobrodružný román, který je příliš zavalen různými podrobnostmi, dokonce i celými popisy nepodstatných událostí, jen volně navazujících na hlavní děj. Rozhodně bych chtěl spíše vidět tento příběh vizuálně zpracovaný, než se brodit v tomto přeplněném složišti slov. Také mám hodně pochybností o technické i politické stránce problému, takže odcházím nepříliš spokojen na rozdíl od jiných, více úderných, románů autora.

Miila
23.05.2012 odpad!

Bohužel jsem knihu nedočetla, nelíbil se mi styl psaní, přišlo mi to celé "přepsané" - tak moc se autor snažil, až to přehnal :-( Děj možná zaujme spíše mužskou část čtenářů. Myslela jsem, že kniha bude napsána v podobném stylu, jako píše James Rollins, ale ani zdálky. Ani já nedoporučuji ke čtení.

kilometr
07.02.2012 odpad!

Průměrný autor vytvořil neuvěřitelný blábol,který se nedal dočíst.Poprvé se mi stalo,že mě ze čtení knihy rozbolela hlava...děs,který nezachránil ani velmi povedený obal.NEDOPORUČUJI!!!!!

Jack Bauer
29.10.2011 5 z 5

Nádherná napínavá kniha z nádherného prostředí různých světových oblastí, která nás zavede do Izraele, Singapuru, Anglie, Floridu, Egypta, Srí Lanku, Kubu, Madagaskaru, Sýrie, Kapského Města, k pobřeží Karolíny, do francouzké Guyany, Bengalu , USA atd.

Charles Ryan
americká, 1937