Po každé ráně jsem trochu výš

Po každé ráně jsem trochu výš https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460019/bmid_po-kazde-rane-jsem-trochu-vys-hqd-460019.jpg 3 1 1

Vyskytují se na vaší cestě životem balvany? Použijte je jako schody, které vám pomohou vyšplhat výš! Nemůžeme zabránit tomu, aby do našeho života přicházely krize, ale můžeme je co nejlépe využít. V knize Po každé ráně jsem trochu výš nabízí důvěryhodný znalec Bible Warren W. Wiersbe spolehlivou naději a útěchu pro chvíle, kdy se potýkáte se starostmi, zklamáním, samotou nebo depresí. Těchto třicet stručných, snadno srozumitelných zamyšlení, která původně vznikla jako rozhlasový pořad Songs in the Night (Noční písně), čerpá moudrost přímo z Božího slova. Věříme, že vám pomohou projít těmito těžkými obdobími a reagovat na ně pevnou vírou. Cílem těchto zamyšlení je pomoci vám znovu získat (nebo možná poprvé v životě objevit) optimistický pohled na život, který vám pomůže čelit každému novému dni nebo týdnu. Ukazují, jak se spoléhat na Boží zaslíbení, využívat výhod, které přináší odpuštění, a nacházet v životě spokojenost. To vše pak vede k růstu radosti. Nemusíme o ty balvany jen zakopávat. Postřehy, které najdete v této povzbuzující knize, ukazují, jak mít svou cestu pod kontrolou.... celý text

Duchovní literatura Náboženství
Vydáno: , Didasko

The Bumps are What You Climb On , 1980

heliiinka
10.11.2023 3 z 5

Když je život na prd, tak tahle knížka čtenáře učí, jak se nesebelitovat a neutápět se v tom těžkém. A dělá to hezky.
Časem mi začalo vadit, že řešení na všechno je "víc věř" nebo "víc se dívej na Boha". Kniha je pouze pro věřící čtenáře, přesto povzbudivá.

Kniha Po každé ráně jsem trochu výš je v