Plstěné lahůdky

nehodnoceno
Plstěné lahůdky https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/449304/bmid_plstene-lahudky-N4k-449304.jpg 0 0 1

Různé lahůdky, dorty, cukroví, koláče, obložené chlebíčky, těstoviny, ovoce a zelenina a mnoho dalšího do dětských kuchyněk, obchodů a domácností lze snadno ušít z plsti. Postupy krok za krokem ukáží, jak je to snadné a přitom velmi zábavné. Postupy zvládnou děti ve věku, kdy se naučí stříhat a šít dva základní stehy. Materiál je levný a snadno dostupný. A pokud dostanete při šití chuť na právě zhotovovanou lahůdku, je každý postup doplněný skutečným receptem. Zatímco malá kuchařka bude šít koláče, maminka nebo babička je upeče.... celý text

Hobby
Vydáno: , Grada

TheMelorry
12.01.2021

Tato kniha je skvělým pomocníkem a rádcem při tvoření z plsti. Představuje celou řadu zajímavých pokrmů, od vánočního cukroví, dortíků, těstovin, přes obložený zeleninový talíř. Vše je přesně, jasné popsáno, nechybí celá řada fotografií, a to jak hotových výrobků, tak pracovního postupu krok za krokem. Hodně se mi líbí také doplnění každého výrobku receptem na skutečné jídlo.
Myslím, že celá řada potravin a hotových jídel bude skvělým doplněním do dětských kuchyněk a obchodů .