Plejádská světelná zasvěcení-- Průvodce energetickým probuzením podle plejádského proroctví o uzdravení a znovuzrození https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/265783/mid_plejadska-svetelna-zasveceni-pruvod-265783.jpg 4 1 0

Plejádská světelná zasvěcení vám umožní navázat bezprostřední spojení s Plejáďany a přímo se s nimi setkat. Naskýtá se vám příležitost sami na sobě pocítit účinky základních plejádských léčebných postupů a vytvořit si s nimi osobnější vztah. V této knize vás Christine Day, duchovní učitelka se schopností channelingu, seznámí se svojí světoznámou technikou energetického léčení. V jakékoli životní situaci, v níž se právě nacházíte, vám pomůže zrodit se do svého nového Já a osvobodit se od strachu a bolesti. Tyto postupy a světelná zasvěcení vám dodají sílu, díky níž si naleznete sami odpovědi na své otázky a tvořivým způsobem změníte a uzdravíte svůj život. Ať už s metodami energetické práce teprve začínáte nebo s nimi již máte více zkušeností, Christine Day vás srozumitelně seznámí s jednotlivými kroky a poté vám pomůže projít světelnými zasvěceními na tělesné, emoční i duchovní úrovni. Plejádská světelná zasvěcení jsou jedinou knihou, která v sobě nese frekvence těchto zasvěcení. Jejich působení vám umožní se duchovně probudit a znovu se spojit se svým opravdovým Já.... celý text

Duchovní literatura
Vydáno: , Fontána (Dobra & Fontána)

Pleiadian initiations of light , 2011

Christine Day
australská, 1955
2011  80%Plejádská světelná zasvěcení-- Průvodce energetickým probuzením podle plejádského proroctví o uzdravení a znovuzrození
2014  60%Plejádská světelná zasvěcení 2. díl
2021  %Plejádský slib pro vzestup ze 3. dimenze

Kniha Plejádská světelná zasvěcení-- Průvodce energetickým probuzením podle plejádského proroctví o uzdravení a znovuzrození je v