Rozkoše léta

Potřebovala jsem někoho, kdo na mě bude dohlížet.. Dostala jsem někoho, kdo se mě zmocnil. Summer je bohatá, krásná a ve smrtelném nebezpečí. Její otec má mocné nepřátele, kteří se mu chtějí pomstít právě prostřednictvím jeho dcery. Dokud nebezpečí nepoleví, Summer potřebuje bodyguarda. Do její zlaté klece vstupuje bývalý ranger Flynn, kterému se představa, že má chránit rozmazlenou dcerku multimilionáře, vůbec nezamlouvá. Vzájemná nenávist se pomalu mění v nebezpečné jiskření. Když Summer Flynna už poněkolikáté neposlechne a ohrozí tím svou bezpečnost, muž ji „potrestá”… a nastává boj o dominanci, i když jejich srdce začínají toužit po příměří… První vydání....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/191765/big_rozkose-leta-iOv-191765.jpg 3.8250

Rozkoše 2.

Vydáno: , Jota

The Pleasures of Summer, 2012

Kniha Rozkoše léta

Verunka4444
02. listopadu

Summer byla občas na ránu a Flynn to vyřešil za mě :) :) :)(Mohl to udělat častěji)
Období strávené na chatě se mi moc líbilo a možná bych trochu natáhla konec.Druhý díl byl o chlup lepší než první,ale obě knihy se mi usadily v knihovně a ráda se k nim vrátím.

Blanka29

Oproti prvnímu dílu byla kniha taková nezáživná, sice tu máme jiný pár, než jaký je v prvním díle, ale větička o nich se tam najde :) Kniha vypráví o rozmazlené dědičce, která dostane vše, na co si vzpomene a jejím bodyguardem. Na odreagování není špatná, ale není na ni nic co by stálo za zapamatování nebo znovu přečtení :(

AKO
17.11.2020

Romantický příběh s ženou v nesnázích.

Myška43
03.03.2020

Pěkný příběh, první díl série mě víc zaujal, ale i tak je kniha moc dobrá.

Jája92
12.01.2020

Čekala jsem, že na tuto knihu budu psát stejné negativní hodnocení jako u předešlého díla. Do jisté míry jsem se nemýlila. Summer je rozmazlená holčička, která vždy dostane, co chce. Pak přijde Flynn a vše je rázem jinak. Opět kniha obsahuje spoustu zmatených informací o světě BDSM. Opět vanilky nabydou přesvědčení, že dominové a subinky jsou psychicky vyšinutí lidé, kteří mají rádi trochu toho svazování a výprasků před sexem. Šlo poznat, že autorka studovala porno videa jen povrchně a proto se erotické scény opakují, protože nevěděla, co víc do toho vymyslet, když nemá nejmenší potuchy, o čem ve skutečnosti BDSM pojednává. Předpokládám, že další dva díly do češtiny přeložené nebudou.

Sumatrae
01.09.2019

Oddechovka na dovolenou

janina66
23.08.2019

Kniha se mi líbila. Krásná oddychovka s prvky napětí. Přesně co od takové knihy očekávám.

Evka3814
14.08.2019

Tuto sérii jsem četla již po druhé,pokaždé jsem si ji užila. Musím říct že je to mnohem zajímavější jak 50 odstínů. Líbí se mi jak je vše popsané do poslední tečky, takže ten kdo má rád tento druh četby,tak si přijde na své. Summer sice byla fracek,ale kdo by nebyl...ŽE:)