Pirátské příhody

Ahoj! Vítej na palubách pirátských lodí! Kapitán Kmínka pluje se svými muži napříč sedmi světovými moři a to s jediným cílem: získat co největší kořist. Naproti tomu Lola se chce stát jednou z nejnebezpečnějších pirátek, které kdy brázdily vody oceánů. Proto navštěvuje každý den pirátskou školu a učí se děsivě šklebit a šplhat po laně. A pirát Pankrác si zase sám vyrobil tajnou mapu. Najde s její pomocí opravdový poklad?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/96_/96357/piratske-prihody-96357.jpg 4.311
Dobrodružné, Pro děti a mládež
Vydáno:, Thovt

Losetiger Piratengeschichten

Kniha Pirátské příhody

Sumeček
20.11.2017

Líbilo se mi to hrozně moc, je to moje první knížka, kterou jsem sám přečetl. Líbila se mi tak moc, že jsem přečetl devět stran v kuse.

Samira
04.12.2016

Příjemné a hezky zpracované první čtení. Ačkoli se bude díky příběhům líbit spíše klukům i dobrodružné holčičky ho ocení. Kratší příběhy, pěkné rozvržení, milý a povedený děj.

koprifka
26.01.2014

Výborná kniha pro začínající čtenáře. Na každé stránce je poutavý obrázek a maximálně 5 řádků textu, takže čtení mého předškoláka opravdu bavilo a neunavilo. Příběh je jednoduchý, krátký a téma pirátů kluky zajímá.

Julia Boehme

Julia Boehme