Pirátské příhody

Ahoj! Vítej na palubách pirátských lodí! Kapitán Kmínka pluje se svými muži napříč sedmi světovými moři a to s jediným cílem: získat co největší kořist. Naproti tomu Lola se chce stát jednou z nejnebezpečnějších pirátek, které kdy brázdily vody oceánů. Proto navštěvuje každý den pirátskou školu a učí se děsivě šklebit a šplhat po laně. A pirát Pankrác si zase sám vyrobil tajnou mapu. Najde s její pomocí opravdový poklad?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/96_/96357/piratske-prihody-96357.jpg 4.311
Dobrodružné, Pro děti a mládež
Vydáno, Thovt

Losetiger Piratengeschichten

Kniha Pirátské příhody

JankaV80
29.09.2019

Synovi se kniha moc líbila, četla jsem mu ji, když mu bylo 5 let. Nyní je mu 8 let a ak doufám, že si ji přečte sám. Má piráty a příběhy o pirátech moc rád.

Sumeček
20.11.2017

Líbilo se mi to hrozně moc, je to moje první knížka, kterou jsem sám přečetl. Líbila se mi tak moc, že jsem přečetl devět stran v kuse.

Samira
04.12.2016

Příjemné a hezky zpracované první čtení. Ačkoli se bude díky příběhům líbit spíše klukům i dobrodružné holčičky ho ocení. Kratší příběhy, pěkné rozvržení, milý a povedený děj.

koprifka
26.01.2014

Výborná kniha pro začínající čtenáře. Na každé stránce je poutavý obrázek a maximálně 5 řádků textu, takže čtení mého předškoláka opravdu bavilo a neunavilo. Příběh je jednoduchý, krátký a téma pirátů kluky zajímá.

Karkulín ze střechy
Karkulín ze střechy