Pip a Pipa - Loužička

Pip a Pipa - Loužička https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/394457/bmid_pip-a-pipa-louzicka-ruJ-394457.jpg 5 13 5

Pip a Pipa si spolu tak hezky hrají, že Pip zapomene na to, že potřebuje čurat. Po chvíli se na podlaze objeví loužička… Jejda! Zjisti, jak se kamarádům podaří překonat nepříjemnou situaci. Příběh pro ty úplně nejmenší čtenáře oživil svými obrázky Axel Scheffller, známý ilustrátor Gruffala. Kniha učí děti jemným způsobem o potížích, studu, ale i pochopení a přátelství. A také o chození na nočník!... celý text

Pro nejmenší
Vydáno: , Svojtka & Co

Pip and Posy - The Little Puddle , 2011

mataaskorice
15.01.2023 5 z 5

Nočníkové knížky u nás momentálně frčí. Tahle patří mezi ty prima. Minimum textu, na kterém se ale dá dál stavět, velkoformátové obrázky, na nichž hledáme i věci mimo text. Jednoduchá, tenká knížečka pro prcky, která by se mohla líbit.

TerJac
12.06.2020 2 z 5

Trochu zklamání, mohlo by to být více "rozvinutější", aby v tom byla i ta motivace na nočník.

Anna27
18.01.2020 4 z 5

Pro děti předškolního věku, hezky popsané.

bibi.r
10.03.2019 5 z 5

Tuhletu roztomilost si syn zamiloval. Dokonce se díky ní poprvé sedl na nočník. Teda ne že by mu to vydrželo :D, ale byl to první krůček a to se počítá.

Lienilda
14.11.2018 5 z 5

Velké, krásné obrázky a málo čtení. Ideální pro děti ve věku 1 až 3 roky na téma, které v tomto věku řeší všichni rodiče - loužičky a nočníky.

Axel Scheffler
německá, 1957