Pip a Pipa - Koloběžka

Pip a Pipa - Koloběžka https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/394893/bmid_pip-a-pipa-kolobezka-0mG-394893.jpg 5 9 9

Pipa by se OPRAVDU moc ráda projela na Pipově koloběžce. Takže si ji prostě vezme a odjede! To nemůže dopadnout dobře. Pipa brzy zjistí, že to neměla dělat a že potřebuje Pipovu pomoc. Okouzlující příběh pro ty úplně nejmladší čtenáře oživil svými obrázky Axel Scheffler, známý ilustrátor Gruffala. Kniha děti jemným způsobem učí, jak být dobrým kamarádem a jak se omluvit.... celý text

Lacerta.j
21.12.2022 5 z 5

Koupila jsem 1.5 letemu synovi. Okamzite se ni stala nejoblibenejsi knizka. I petilety syn je u cteni upichnuty.
Pul roku nesli spat bez precteni Pipy. Malo textu, takze ctenar muze vypravet podle sebe.

Knihomolka506
20.11.2022 5 z 5

Z videa na YT.
Krátký příběh o svou králících. Pip se projíždí na koloběžce a dělá různé triky . Kamarádka Pipa to samozřejmě chce také zkusit. Bez dovolení si vezme samohyb a jede! Ale svou nepozornosti si způsobí úraz. Jak a proč se kamarádům omluvit vysvětlí dvojice zvířat. Pěkné ilustrace

TerJac
12.06.2020 3 z 5

Upřímně jsem od této autorky asi čekala trochu víc, vzhledem k jejím předchozím knihám, ale i tak je to pěkně popsáno. Řekla bych, že vhodné opravdu pro ty nejmenší.

Anna27
18.01.2020 4 z 5

Pro děti předškolního věku, hezky popsané.

Axel Scheffler
německá, 1957