Péťa a kostlivec

Péťa a kostlivec https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/173377/bmid_peta-a-kostlivec-74a-173377.jpeg 4 18 3

Péťa série

Péťa poprvé přespí u Eliáše. Dívají se na napínavý, hodně strašidelný film. Eliáš spí, ale Péťa nemůže usnout. Eliášův pokoj mu ve tmě připadá jiný a neznámý. A neschovává se náhodou něco hrozného za záclonou? Péťa a kostlivec je první kniha o veselém přemýšlivém Péťovi, která potěší nejen začínající čtenáře! Péťa a kostlivec je první kniha o veselém přemýšlivém Péťovi. Knížky o něm se hodí pro děti, jež se začínají učit číst nebo čtení právě pro sebe objevily. V krátkých příbězích poznávají děti i dospělí každodenní prostředí, známé situace a pocity.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

Petter och skelettet

bibi.r
31.01.2023 4 z 5

Vhodné pro předčítání předškolákům nebo i samostatné čtení začínajícím čtenářům.

Příběh syna i mě bavil a byla to taková jednohubka před spaním.

m_friedlova
05.08.2018 3 z 5

Kniha se mi dostala do ruk náhodou jako "přestupní stanice" pro synovce. Přečetla jsem ji synkovi. Velmi jednoduchý příběh s velkými písmeny pro začínající malé čtenáře.

zuzi1162
14.04.2016 4 z 5

Příběh mohl být ve své druhé polovině více rozvinut, ale viděla bych to jako vhodné na první čtení.

pro začínající čtenáře

Eva Brenckert