Pět úkolů pro Rudolfa

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Ve starém domě se dějí věci nad kterými zůstává rozum stát. Duch Rudolf tam poletuje mezi zdmi a potřebuje dořešit pár věcí, které za života nestihl. Pomocníky v plnění mu budou dva myšáci a zrzavý, vypelichaný kocour. Čeká na ně však mnoho nástrah a záludností. Podaří se jim úkoly splnit? Kniha pro děti i dospělé, plná lásky, odpuštění i upřímného přátelství, ale hlavně pochopení, že nikdo a nic na světě není černobílé... a že je na každém, jak dokáže svůj život prožít a naplnit....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/449444/big_pet-ukolu-pro-rudolfa-UY4-449444.jpg 54
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Pět úkolů pro Rudolfa

NinaZPohádky
17. března

Četla jsem i první autorčinu knihu a musím říct, že tato se mi víc líbí ilustracemi a celkovým zpracováním. Osobně jsem toho názoru, že příběh by si měli číst společně s dětmi hlavně rodiče. Chytne za srdce, donutí vás k zamyšlení, pobaví i rozpláče. A přitom je to vlastně pořád pohádka pro děti. Ovšem s velkým přesahem a s poselstvím pro dospělé. Rozhodně doporučuji!

agatha2
29.12.2020

PĚT ÚKOLŮ PRO RUDOLFA je kouzelný příběh, kde hlavními hrdiny jsou dva myšáci Hubert a Písk a jeden vypelichaný kocour Dlouhý vous. Všichni tři žijí v jednom starém domě v krásně zaběhnuté rutině. Donedávna netušili, že s nimi jejich domov obývá ještě i duch Rudolf. Ten je již 100 let stár, z toho dvacet let zde žije jako duch a už by rád konečně odešel na věčnost za svou Maruškou. Bohužel ještě musí zůstat zde mezi živými a vykonat pár úkolů, aby se mu konečně jeho sen splnil. A právě s těmi úkoly mu pomohou naši zvířecí kamarádi.