Pět Tibeťanů pro děti

nehodnoceno
Pět Tibeťanů pro děti https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/119693/pet-tibetanu-pro-det-119693.jpg 0 0 1

Kniha je určena všem, komu leží na srdci zdraví těch nejmladších. Dnes již téměř každý zná tajemství pěti prastarých tibetských cviků - ritů, které pomáhají udržovat energetickou rovnováhu, vitalitu a mládí a rozvíjejí psychický potenciál člověka. Pět Tibeťanů si získalo statisícepříznivců ba nadšenců po celém světě. U nás se díky publikacím Pět TibeŤanů a Cestování s Pěti Tibeťany , které vydalo nakladatelství Pragma, stalo téměř masovým hnutím. Barbara Simonsohn rozvinula ověřenou techniku tak, aby ji mohli využívat ti nejmladší. Její kniha názorně dětem a jejich rodičům ukazuje, jak se naučit koncentrovat, odstraňovat energetické bloky a zábrany a uvědomovat si své tělo. Společné cvičení dětí a rodičů nesporně přispívá k atmosféře pohody, harmonie a důvěry v rodině. Pět Tibeťanů pro děti je určena všem, komu lezí na srdce duševní a tělesné zdraví nejmladší generace.... celý text

Klamm
21.01.2014

Pro stoupence Pěti Tibeťanů, není v knize v podstatě nic nového. Nečekejte žádné pohádky, ani barvevné obrázky, které by vám pomohly navnadit vaše ratolesti k tomuto cvičení. Snad jen to, že při popisu cviků se používá místo vykání, důvěryhodnějšího tykání. V knize je pak velice obecně pojednáváno o čakrách, výživě a vlivu duchovna na fyzično.
Hvězdiček se zdržím, protože pro někoho může být kniha při prvním setkání s touto naukou značným přínosem.

Pět Tibeťanů

Barbara Simonsohn