Pěstujeme papriky, feferonky a chilli

Pěstujeme papriky, feferonky a chilli https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/489364/bmid_pestujeme-papriky-feferonky-a-chill-1yj-489364.jpg 4 2 1

Papriky, feferonky, chilli – rod paprik (Capsicum) má mnoho co nabídnout. Vedle proslulých ostrých odrůd existují i sladké a jemné, které dokážou hýčkat patro zcela rozmanitými chuťovými požitky. Paprikám nejrůznějších chutí se bude dobře dařit na chráněném místě v zahradě, stejně jako v nádobách a v balkonovém truhlíku. Nabídnete-li těmto i na pohled krásným, košatě rostoucím rostlinám teplé místečko, můžete se dočkat a potěšit bohatou sklizní. Některé odrůdy mohou úspěšně růst i v chladnějších podmínkách. Stručně řečeno: Kdo ví, jak a kam správně sázet i jak o papriky pečovat, ten se dočká úspěšné sklizně. -Rozmanitý svět paprik -Rod Capsicum se představuje -Pěstování v zahradě -Portréty druhů a odrůd -Odrůdy pro vaši zahradu -Nejlepší recepty... celý text

Literatura naučná Hobby Zahrada
Vydáno: , Jan Vašut (Vašut)

Chilli, Paprika a Peperoni: für den Hausgarten (Gartenpraxis für Jedermann) , 2015

bigbabe
26.05.2022 4 z 5

Přehledně napsaná kniha, vybrala jsem si jí v Novinkách, abych třeba splnila výzvu na novou knihu a jsem ráda, že mi padla do ruky.

pěstitelství, pěstování pěstování bylinek papriky

Autorovy knížky

2022  70%Pěstujeme papriky, feferonky a chilli

Kniha Pěstujeme papriky, feferonky a chilli je v