Pes pro mě

Pes pro mě https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/34169/bmid_pes-pro-me-DZE-34169.jpg 4 13 5

Miniencyklopedie je jedinečným průvodcem téměř 250 plemeny, i těmi dosud nepříliš známými, a jako jediná uvádí, zda se uvedené plemeno vyskytuje i v České republice. V encyklopedii z oblíbené edice je nepostradatelný popis povahy každého plemene a doporučení, pro jakého chovatele a do jakého prostředí se hodí, co vyžaduje a jaké má nároky. A jako správné milovníky psů vás jistě okouzlí barevný portrét každého plemene.... celý text

strana1-100
23.11.2021 5 z 5

Praktický, přehledný průvodce psími plemeny s výbornými ilustracemi. Jednotlivá plemena jsou v knížce řazena abecedně (od afgánského chrta po zlatého retrívra), ne podle příslušnosti ke skupině FCI, takže se snadno vyhledávají. Každé plemeno je popsáno na základě svých typických vlastností a potřeb, jež vycházejí z původního účelu, k němuž bylo vyšlechtěno, takže si čtenář po přečtení stránky může říct: Zvládl bych toto? A autoři navíc pro jistotu rovnou po lopatě dodávají, pro jaké chovatele se plemeno hodí.
Ačkoli míněna pro děti, přijde mi příručka mnohem praktičtější a přehlednější než leckterá kniha pro dospělé.

Pherenike
10.08.2021 5 z 5

5 hvězdiček za nádherné ilustrace, které si pamatuji dodnes. Jinak jsem knihu měla jako malá přečtenou tam i zpátky a znala jednotlivé texty nazpaměť :-)

artabanb
26.04.2015 3 z 5

Některé popisy jsou trochu vymyšlené. Například, že bostonský teriér je uštěkaný. My ho máme a zase tak něštěká a není odvážný. Každý pes je jiný.

Renka142
19.01.2014 5 z 5

Moje úplně první encyklopedie o psech :), doporučuji

p.anomisss
15.08.2011 5 z 5

krásná kniha doporučuji :))))

psi encyklopedie psích plemen

Autoři knihy