Perspektivy psychotroniky

Perspektivy psychotroniky https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/409015/bmid_perspektivy-psychotroniky-dWP-409015.jpg 5 1 1

Z OBSAHU: Dějiny; Vývoj základních názorů a poznatků; Současné koncepce psychotroniky; Oblasti psychotronického zkoumání; Telepatie; Telegnose; Prekognice; Psychokineze; Energoinformační systémy; Radiesteze; Usměrněná fyzikální manipulace; Psychotronické zkoumání činností člověka; Geoaktivní zóny; Vlastnosti prostoru; Podstata tvarového záření; Pojmy a mechanismus působení; Obecné zásady a pravidla; Historie jevu ; Výzkum v oblasti tvarového záření; Objektivizace vlivu tvarového záření; Vlastní experimenty; Tvarové zářiče; Vlnové vlastnosti tvarového záření; Takzvané strašidelné domy; Přítomnost psychotronických jevů v běžném životě; Pohádky; Výtvarná díla; Hudba; Psychotronika a psychika; Psychotronika a duchovno; Psychotronika a magie, esoterika, okultizmus; Psychotronický pohled na mýty a rituály; Psychotronika a filozofie; Morálně-etické zásady psychotroniky... celý text

hu_87
09.10.2021 5 z 5

Z hlediska psychotroniky jako takové je opravdu super, že někdo napsal takhle ucelenou publikaci na tohle téma.
Je tu něco málo z obecnějšího rázu, tvarový zářiče a čemu se radši vyvarovat, jaký tvary preferovat (aby nedošlo třeba k přílišnému vyzařování energie; úskalí některých tvarových zářičů, které mohou na lidský organismus působit až destruktivně atp.).
Druhá polovina se mi líbila o něco méně, autoři se snažili nastínit třeba téma psychotroniky a psychiky organismu, ale hodně obecně a je to takový psaní o ničem. Což je škoda, když to porovnáte s tím, že naprostá většina knížky je opravdu mega zajímavá.