Perníčkování: Základní techniky a recepty

Perníčkování: Základní techniky a recepty https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/503953/bmid_pernickovani-zakladni-techniky-a-re-21J-503953.jpg 5 3 2

Tato knížka je výsledkem šesti let sbírání zkušeností a spousty pokusů a omylů. Na 332 stránkách jsem se snažila sepsat všechny základní techniky a recepty, které jsem za roky vedení své Facebookové stránky posbírala. Ve 12 kapitolách se seznámíte s historií perníkářského řemesla, různými druhy perníkového těsta, včetně vytlačovaného perníku z dřevěných forem, a především se způsoby práce s bílkovou polevou. Každá kapitola je doplněná o podrobné foto návody, šablonky či grafické nákresy. I když s perníčky teprve začínáte, díky této knížce se nebudete muset bát pustit například i do složitejších projektů, jako jsou vypouklé perníčky, nebo krajka zdobená bílkovou polevou. Zjistíte, že krásných krajkových výsledků dosáhnete i pouhým použitím zředěné polevy a malého štětečku.... celý text

Romanka89
31.05.2023 5 z 5

Zdobení perníčků je moje dlouholetá záliba, takže tahle kniha mi v knihovně nesměla chybět. Předčila má očekávání, spoustu rad, tipů, návodů a hlavně tolik inspirace na zdobení. Díky knize jsem se hecla už na několik nových technik zdobení. Doporučuji.

JancaMia
16.12.2022 5 z 5

Knihu jsem pořídila v předprodeji, přímo od Terezy Semerádové. Kniha je neuvěřitelně krásně zpracovaná typograficky i obsahově na dané téma . Rozhodně je to klenot do každé knihovny . Začínající perníkářky mnohé naučí, zkušené perníkářky ocení celistvost a nápaditost.

perníky

2019  56%Marketing na Facebooku a Instagramu