Perfektní účesy pro perfektní den

Perfektní účesy pro perfektní den https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/347806/bmid_perfektni-ucesy-pro-perfektni-den-W7h-347806.jpg 5 2 2

V této knize na vás čeká přes 40 jednoduchých a okouzlujících účesů, ale také doporučení na péči o různé typy vlasů. Nejprve se hravě naučíte základní techniky jako tupírování, zvlnění nebo žehlení vlasů a pak už se můžete pustit do samotných účesů. Na výběr je opravdu velké množství od zapletených přes slavnostní až po ty na všední den – vše se spoustou postupových fotek a jasnými instrukcemi. Nechybí ani přehledný seznam stylingových pomůcek a návod na jejich použití.... celý text

Literatura světová Literatura naučná Hobby
Vydáno: , Esence

Frisuren mit Anna von Lovethecosmetics

Aleen
20.10.2017 5 z 5

Konečně kniha, která mně naučila nový účes! Spousta titulů o úpravě vlasů je krásná, ale v praxi téměř nepoužitelná. Tato je vyjímečná, protože autorka si všechny kreace vytváří sama a na fotografiích je vidět, co s kterým pramenem dělá. Díky, fakt mi helfla.

Eorin
17.10.2017 4 z 5

Takový rychlokurz, efektní a srozumitelně popsané účesy, bohužel především pro dlouhé vlasy. Ale jako inspirace to poslouží dobře..

péče o vzhled

Autorovy knížky