Perfektní manželství

Perfektní manželství https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/493831/bmid_perfektni-manzelstvi-2co-493831.jpeg 4 266 266

Sarah Morganová je úspěšná a mocná právní zástupkyně ve Washingtonu D.C. Ve svých třiatřiceti letech je partnerkou ve firmě a její život vypadá přesně tak, jak si plánovala. To samé ovšem nelze říct o jejím manželovi Adamovi. Jako spisovatel se snaží, ale jeho kariéra se za příliš úspěšnou označit nedá. Vztah se Sarah ho začíná nudit, protože jeho manželka neustále pracuje. V odlehlé oblasti plné lesů, kde si pořídili druhý dům, Adam naprosto propadne vášnivému poměru s Kelly Summersovou. A pak se jednoho rána vše změní. Adam je zatčen za Kellyinu vraždu poté, co byla nalezena ubodaná v jejich domě. Sarah se záhy ocitá v roli obhájkyně svého manžela, muže obviněného z vraždy své milenky. Je ale Adam skutečně nevinný?... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: ekniha , Vendeta

The Perfect Marriage , 2020

Annyshga
03.10.2022 5 z 5

Musím říct, že mě kniha moc mile překvapila. Styl psaní a oba dva hlavní hrdiny jsem si oblíbila doslova ve chvilce. Kniha je složena z né moc dlouhých kapitol, přičemž se vždy střídá pohled jednoho z manželů. Zdánlivě sluníčkový život Adama a Sarah vyústí v něco neskutečného. Od první chvíle jsem věřila v Adamovu nevinu, protože podivných okolností bylo víc než dost. Měla jsem své dva typy na vraha, které nebyly výjimečně tak moc daleko od pravdy. Obdivovala jsem vůli Sarah, že dokáže stát při manželovi za takových podmínek. Příběh krásně plynul a já se nechala unášet dějem a záludnými nástrahami autorky, které se mi neustále snažily vyvrátit moje předpoklady jak vše dopadne. To co ale přišlo na konci příběhu mi absolutně vzalo vítr z plachet a já zůstala nechápavě koukat s otevřenou pusou. Závěr byl naprosto famózní a už jen kvůli němu stojí za to si knihu přečíst .

Awča
22.09.2022 3 z 5

Souhlasím s mag097.
Kniha se čte dobře, zvraty jsou velké, náhod se nakupí možná až příliš. Ale nic úplně chytlavého. Oddechovka, nic míň, nic víc.

sebemi
20.09.2022 5 z 5

Skvělé počtení! Vyprávění z pohledu obou manželů tomu dodává šťávu, žádné hluché místa, čte se to lehce a napětí stoupá. Na vraha jsem nepřišla a spadla mi pusa, podezřívala jsem někoho jiného, perfektní závěr. Dávám plný počet!

Janynka
08.09.2022 5 z 5

Perfektní!!

gordon13
03.09.2022 5 z 5

Bavilo mě to! Zase trošku jiný, ale vcelku nápaditý příběh s pěkným zakončením.
Vyprávění z úhlu obou manželů, netušíte, kde je pravda, co kdo skrývá a jak to vlastně všechno celé dopadne. Pěkné!

ctenarkaEva
24.08.2022 4 z 5

Zajímavý příběh, pořád jsem čekala, co se z toho vyklube. Něco jsem tušila, něco vůbec ne. Líbil se mi styl vyprávění střídavě z pohledu Adama a střídavě z pohledu jeho ženy Sarah. Asi se nezařadí mezi to nejlepší, co jsem četla a k čemu se někdy ráda vrátím, ale líbilo se mi to.

Vojtos
21.08.2022 4 z 5

Čtení jsem si moc užil, opravdu napínavá kniha.

Ze začátku mi byly sympatické obě hlavní postavy - Sarah i Adam. Zatímco jsem si ale lásku k Sarah zachoval po celou knihu, Adam a jeho činy ke konci mě opravdu štvaly. Také jsem nemohl vystát Anne.

Bylo zde spoustu zvratů, opravdu vás to přiměje zpochybňovat úplně každého. Bohužel jsem ale vraha uhádl až příliš brzy. I když jsem ale vraha uhádl, tak jsem neuhádl celý konec a ten zbytek byl zajímavý a překvapující.

Velmi dobrá kniha, velmi originální a velmi dobře napsaná.

jeny-v
20.08.2022 5 z 5

Sakra, tak to tedy byl "mazec"..... Napínavý příběh ne o vraždě, ale o pomstě, nad níž jsem po přečtení vydržela ještě dlouho přemýšlet. V domě Morganových u jezera je nalezena ubodaná Kelly Summersová. Poslední, kdo ji viděl živou, je nedoceněný spisovatel Adam Morgan, kterého ihned šerif Stevens zatkne. Podezřelých je ale víc - manžel Scott, stalker Jess Hook nebo švagr Nicholas Miller. Do případu se vloží úspěšná právnička a obhájkyně ve Washingtonu D.C. Sarah Morganová, která je Adamovou manželkou: "Nejsem tady proto, abych ho soudila. Jsem tu proto, abych ho hájila." Na prvotinu hodně rozporuplných komentářů a hodnocení. Doufám, že se dočkáme ještě dalších spisovatelčiných románů.

jasmína
17.08.2022 4 z 5

Skvělé čtení, ne tedy hned od prvních stran, ale musím hvězdičku strhnout, že jsem snad poprvé uhodla vraha..... a moc brzy....

Brembelik745
04.08.2022 5 z 5

Skvělá kniha. A ten konec.... Jako cože?! To jsem absolutně nečekala... Pěkně zamotaný příběh s překvapivým závěrem. Povedené dílo. K tomu čtivý styl psaní a...sympatické postavy ...5*

L.Helena
25.07.2022 5 z 5

Perfektní počtení

ZuzanaZ83
12.07.2022 4 z 5

Svižný, oddechový a docela chytře vystavěný příběh. Děj je střídavě vyprávěn z pohledu obviněného Adama a jeho ženou a právničkou Sarah.
Přestože jsem konec tak nějak tušila, samotné zakončení mě překvapilo a kniha mě moc bavila.

Andrejka91
20.06.2022 5 z 5

Jelikož s tímto žánrem zatím nemám moc zkušeností, tak nemůžu srovnávat. Ale tato kniha mě naprosto pohltila, nedala jsem ji z ruky dokud jsem ji nepřečetla. Bylo to napínavé od začátku do konce, skvěle napsané a hltala jsem každé slovo. Vraha jsem neuhádla správně a proto mě konec mile překvapil a na druhou stranu i rozesmutnil.

alnahu
19.06.2022 3 z 5

Příběh perfektního manželství,které zasáhne manželova nevěra a vražda milenky.Překvapivě je obviněn z vraždy manžel a manželka ho právně zastupuje.Vyšetřování je docela zdlouhavé a rozuzlení překvapivé.

moudivlacek
09.06.2022 3 z 5

Tohle psychodrama nebylo vůbec špatné. Nevěra je špatná samo o sobě, ale když se žena dozví, že její manžel ji podvádí a že byl obviněn z vraždy této milenky, tak to muselo sakra silná "káva". Otázkou je, zda by nějaká žena vůbec chtěla být obhájkyní manžela.
Takže je to od začátku jasný případ, manžel zabil, ona je spravedlivá právnička a chce, aby manžel pykal za nevěru, ale ne za vraždu. Potud je to jasné. Pak si vás ale vezme do parády autorka a řekne si, že udělá v ději trochu "škatulata hejbejte se!", a vy najednou zíráte, co leze na povrch....
Závěr už je jen odvoditelný logický závěr, sice mě nepřekvapil, spíš mě rozesmutnil, je to smutné, ale věřím, že to může být i krutá realita dnešního světa...

cleopatra11
08.06.2022 5 z 5

Naprosto parádní, konečně po dlouhé době thriller, který se mi mooooc líbil.
Musím říct, že varianta - to, jak to dopadlo a kdo je vrah - mě napadla už cca v půlce.
Doporučuji.

Caminka
05.06.2022 3 z 5

Čtivý thriller, ale protože už mám mezi thrillery něco načteno, tak se žádný wow efekt nekonal.

Coupekradka
01.06.2022 3 z 5

Zajímavý thriller, druhá polovina byla již trochu zdlouhavá, vyšetřování se táhlo, probíraly se pocity hlavních postav. Celkové vyvrcholení příběhu jsem lehce očekávala. Co mi vadilo, že na každé druhé straně někdo protáčel oči nebo panenky ...

Darja.8
20.05.2022 5 z 5

Tak ten konec mě dostal. Takové rozuzlení jsem vážně nečekala.
Skvělá napínavá knížka:)

Januli
13.05.2022 4 z 5

To je přesně ten styl co mám ráda. Napínavé, čtivé, sem tam nějaký zvrat, více podezřelých postav, podezřelý se každou chvíli mění a konec Vás překvapí.