Penny Vostrá - Nic není nemožné

Penny je desetiletá holka, která má tři velká přání (a asi milion malých): 1) Touží dostat psa. 2) Chce se stát detektivem a řešit kriminální případy. 3) Ráda by se vykroutila z účasti na oslavě namyšlené spolužačky Flory. Přání číslo 3 se jí rozhodně nesplnilo, takže právě teď trpí na té nejděsivější oslavě pod sluncem. Pak ale zmizí dárek, ze kterého měla Flora největší radost – pejsek Džastin. Zbude po něm jen vyděračský dopis v jeho pelíšku. Že by se schylovalo k prvnímu detektivnímu případu?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/319446/big_penny-vostra-nic-neni-nemozne-c1z-319446.jpg 4.710

Penny Vostrá 1.

Dobrodružné, Pro děti a mládež, Dívčí romány

Vydáno: , Fragment (ČR)

Penny Pepper - Alles kein Problem, 2014

Kniha Penny Vostrá - Nic není nemožné

Nikkey

Touhle knihou jsem se jako malá nemohla nabažit, četla jsem ji pořád dokola. Ilustrace jsou krásné a příběh vtipný. Bomba.

jsemknihomolka
23.03.2021

Knihu jsem přečetla dvakrát a klidně bych si ji přečetla znovu .

Nugátek
11.05.2019

Kniha mě zaujala především svými písmeny,díky kterým mohou knihu číst i menší děti.Kniha je pro holky v rozmezí 8-13 let.Penny a její kamarádky Ida a Marie musí trpět na nejhorší party jejich nepřítelkyně Flory.Když se Floře ztratí její štěňátko,patří Penny k podezřelé č.1.To si ale nenechá líbit!Odmala si přála stát se superdetektivem a teď má šanci se prověřit.I s kamarádkami pátrá po pravém viníkovi a indicie je dostanou až k domu rozmazlené Belly.Rozřeší Penny svůj první případ?