Péče o novorozence a kojence

Narození děťátka je pro celou rodinu radostnou událostí. Na druhé straně však s sebou přináší pro novopečenou maminku mnoho tušených, ale i naprosto nečekaných starostí a otázek - zejména v prvních dnech a týdnech po porodu. A právě proto je tu kniha MUDr. Martina Gregory a MUDr. Magdaleny Paulové, CSc., která vás bezpečně provede prvními měsíci života vašeho potomka. Publikace si klade za cíl zodpovědět vám nejčastější dotazy týkající se zdraví a potřeb vašeho maličkého, chce být tím nejlepším rádcem v péči o něj. Pokud hledáte rychlou pomoc či radu, neváhejte a sáhněte právě po knize Péče o novorozence a kojence....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/92_/9250/pece-o-novorozence-a-kojence-Ihy-9250.png 3.727
Literatura naučná, Rodina
Vydáno, Grada

Kniha Péče o novorozence a kojence

Madluska
29.07.2020

Tato knížka podle mě patří spíš k těm povedenějším,ale dostala se ke mně bohužel už docela pozdě, když už jsme si těmi nejkritičtějšími chvílemi prošli sami bez její pomoci.

PavlineCZka
14.07.2018

Zezačátku kniha popisuje vše celkem dost obecně, ke konci alespoň nějaké rady na zdravotní peripetie kojence a nějaké recepty k tomu....

m_friedlova
30.05.2018

Praktický průvodce plný základních informací, které je fajn vědět.

Anya636
24.03.2018

Velmi jednoduché, úderné a užitečné informace pro začínající maminky. Vyčerpávající informace zde sice nenajdete, ale knihu se jistě vyplatí mít v knihovničce jako první pomoc.

anetka.repova
09.05.2017

Kniha na mě působila velice jednoduše, srozumitelně, doprovázená fotkami. Pro prvorodičky nejlepší.

Ewiczka
14.03.2017

Kniha se dobře čte, ale je velmi krátká, určena je vyloženě pro laiky a obsahuje nepřesnosti až dezinformace - zejména část s očkováním. Jako brožurka do porodnice fajn, ale jako knížka kterou by člověk při mateřství ocenil opravdu ne.

Lenu04
27.01.2017

Výhodou knihy je, že je hezky chronologicky uspořádaná - v porodnici, doma, ale na můj vkus je moc stručná a chybí více obrázků a fotografií (klidně u každé kapitoly něco mohlo být).

Maanule
18.09.2016

Pro prvorodičky celkem vhodné...

kojenci novorozenci

Autoři knihy