Péče o novorozence a kojence

Hledáte spolehlivou radu a pomoc při péči o novorozené děťátko? Tato příručka českých odborníků vám ji poskytne. Přehledný rádce pro novopečené maminky si získal velkou oblibu a nyní vychází již ve čtvrtém vydání. Spolehněte se na praktické, odborné a zároveň empatické rady zkušených pediatrů. Narození děťátka s sebou přináší radost i mnoho tušených, ale i naprosto nečekaných starostí a otázek. Kniha českých odborníků vás bezpečně provede prvními měsíci života vašeho potomka a zodpoví nejčastější dotazy týkající se péče o zdraví miminka, kojení, očkování, hygieny a všech potřeb vašeho maličkého. Příručka, kterou zvládnete přečíst, ještě než se s novorozencem vrátíte z porodnice, vám pomůže být sebevědomou a dobrou maminkou....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/289916/pece-o-novorozence-a-kojence-SB4-289916.jpg 46
Literatura naučná, Rodina
Vydáno:, Grada

m_friedlova

Praktický průvodce plný základních informací, které je fajn vědět.

Anya636

Velmi jednoduché, úderné a užitečné informace pro začínající maminky. Vyčerpávající informace zde sice nenajdete, ale knihu se jistě vyplatí mít v knihovničce jako první pomoc.

anetka.repova
09.05.2017

Kniha na mě působila velice jednoduše, srozumitelně, doprovázená fotkami. Pro prvorodičky nejlepší.

Maanule
18.09.2016

Pro prvorodičky celkem vhodné...

Milena Dokoupilová

Milena Dokoupilová