Péče o novorozence a kojence

Hledáte spolehlivou radu a pomoc při péči o novorozené děťátko? Tato příručka českých odborníků vám ji poskytne. Přehledný rádce pro novopečené maminky si získal velkou oblibu a nyní vychází již ve čtvrtém vydání. Spolehněte se na praktické, odborné a zároveň empatické rady zkušených pediatrů. Narození děťátka s sebou přináší radost i mnoho tušených, ale i naprosto nečekaných starostí a otázek. Kniha českých odborníků vás bezpečně provede prvními měsíci života vašeho potomka a zodpoví nejčastější dotazy týkající se péče o zdraví miminka, kojení, očkování, hygieny a všech potřeb vašeho maličkého. Příručka, kterou zvládnete přečíst, ještě než se s novorozencem vrátíte z porodnice, vám pomůže být sebevědomou a dobrou maminkou....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/289916/pece-o-novorozence-a-kojence-SB4-289916.jpg 4.38
Literatura naučná, Rodina
Vydáno, Grada

Kniha Péče o novorozence a kojence

m_friedlova
30.05.2018

Praktický průvodce plný základních informací, které je fajn vědět.

Anya636
24.03.2018

Velmi jednoduché, úderné a užitečné informace pro začínající maminky. Vyčerpávající informace zde sice nenajdete, ale knihu se jistě vyplatí mít v knihovničce jako první pomoc.

anetka.repova
09.05.2017

Kniha na mě působila velice jednoduše, srozumitelně, doprovázená fotkami. Pro prvorodičky nejlepší.

Maanule
18.09.2016

Pro prvorodičky celkem vhodné...

Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše
Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše
Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách
Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách
Koncept kontinua
Koncept kontinua

Kniha Péče o novorozence a kojence je v