Proroctví

Proroctví https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/42318/proroctvi-42318.jpg 4 57 57

Payne a Jones série

Jako by se předpovědi věhlasného francouzského lékaře a astrologa začínaly s děsivou přesností naplňovat! Je na Jonathonu Payneovi a Davidu „D. J.“ Jonesovi, bývalých členech speciálních jednotek americké armády, aby podstoupili zápas na život a na smrt s rafinovaným a nelítostným vrahem a postavili se těm, kdo chtějí zneužít Nostradamovo vědění pro své temné záměry. Hraje se o tajuplné čtyřverší napsané na pergamenu, které je třeba rozluštit… Další ze strhujících thrillerů Chrise Kuzneského nabízí vše, co od něj příznivci románů Meč boží, Znamení kříže a Ztracený trůn očekávají — tajemství, napětí, akci i osobitý humor.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Jota

The Prophecy , 2008

karolina7748
18.02.2022 3 z 5

Nebylo to špatné čtení, napínavé i vtipné, ale mě tam asi chybělo víc toho tajemna. Ale určitě zkusím i další autorovy knihy.

Magrata15
19.11.2021 5 z 5

Dva bývalí elitní vojáci se snaží rozkrýt tajemství zašifrované ve starém dopise. Do toho spousta akce, sem tam troška humoru a hodně historie. Tahle kniha se mi velmi líbila.

Metroušek
31.03.2018 1 z 5

Kuzneski je naprosto průměrný spisovatel akčních románů, kterého reklama vydavatelství a klanu spřízněných autorů tlačí na pozici špičkového spisovatele, na kterou nemá ani náhodou. Stálo mne dost peněz, než jsem tuto drsnou pravdu pochopil; naštěstí mám jeho knihy v angličtině, a mohu to vzít jako investici. Třeba takový James Rollins mne baví o mnoho víc.

alepav
22.05.2016 5 z 5

Na trefila jsem na ni náhodou v knihovně a nelituj. Kniha má děj, žádné zdlouhavé popisy nebo scény. Úžasný ironický humor a co se týče konce, myslím že dává každému prostor domyslet si svůj vlastní vysněný konec.

Thebookman
05.10.2015 5 z 5

Náhodou velice čtivá a zajímavá knížka. Všem, kdo mají rádi napětí a tajemno mohu jedině doporučit. :-)

DastyX
23.09.2015 3 z 5

Kniha je první, kterou jsem ze série četla. Ale jestli všechny končí jako tato, tak je asi ani číst nebudu. Ano, kniha je vtipná, čtivá a akční, i když .. výsledek pátrání je předvídatelný a mohli na to přijít už mnohem dřív - dost se to natahovalo, někdy zbytečně. Od knihy jsem hlavně očekávala to, co v první kapitole bylo "slíbeno". Ale kniha skončila tam, kde podle názvu a první kapitoly měla začít. A to tajemné proroctví naznačené v první kapitole, kvůli kterému čtenář vydrží až do konce, tak to v knize vůbec není :-/ Nepotěšilo.

čef
04.12.2014 5 z 5

Zatím všechny knihy autora, které jsem čet jsou čtivé a akční. Dvojice hrdinů řeší napínavé situace jako na běžícím pásu a jakoby mimochodem odhaluje jedno tajemství za druhým. Rovněž chlapských žertíků je plná p.. tedy více než dost a tak jsme rychle na konci ani nevíme jak. Dobré čtení k oddychu to je o tom žádná.

svetlo77
26.04.2013 5 z 5

Jonathon Payne a D.J. Jones, ty dva opravdu miluju.Jejich humor i ve chvílích kdy jde o všechno je jedinečný.

loreleis
12.03.2013 4 z 5

Určitě výborně napsaná a čtivá knížka. Jen ten konec....nemám ráda, když autor neodhalí vše, ale možná právě ta "špetka" tajemství, dělá z této knihy něco nadprůměrného. Jinak oceňuji zcela nenucené zapracování humoru. I u napínavé knížky se člověk rád zasměje. Kuzneski prostě umí psát.

brabofka
29.02.2012 5 z 5

Kniha neměla chybu až na mírně tajemný konec.

Lenka
08.12.2011 5 z 5

Tak tahle kniha neměla chybu. Četla se úplně sama. Kniha s napínavým dějem, dobrodružstvím a jedna záhada za druhou.
No doporučuji jednoznačně.

Chris Kuzneski