Paulus vs. Ihnačák / Ihnačák vs. Paulus

Kniha tištěna zvratmo. Z druhé strany název Ihnačák vs. Paulus. Podnázev 52 receptů vs. 52 receptů / 52 receptov vs. 52 receptov. Rok vydání je možná 2013 (dle jiných zdrojů). Kniha bez tiráže. Kuchařka obsahuje 104 receptů – 52 receptů od Romana Pauluse a 52 od Marcela Ihnačáka. Recepty jsou rozděleny do kategorií drůbež, maso, polévky, saláty, sýry, rýže a těstoviny, ryby....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/253022/big_paulus-vs-ihnacak-253022.png 4.147

Kniha Paulus vs. Ihnačák / Ihnačák vs. Paulus

knihomolka27
05.09.2020

Knížka je celkově udělaná tak aby nasytila vaše chutové, ale i umělecké pohárky. Grafika super, přehlednost taky, stylistika je přesně taková jaká by měla v knížce o vaření být.......z těch obrázků se vám skoro sbíhají sliny. Až mě zase zachvátí kuchynská horečka tak možná něco z toho vyzkouším. Do té doby se budu dívat na ty obrázky a představovat si jak to asi chutná.

niknikita
18.08.2020

Za mne ano a plný počet bodů. Skvělé grafické provedení knihy a obsah určitě osloví nejen gurmánsky laděnou část čtenářů.

draka
07.08.2020

Reprezentativní kuchařka nám dává nahlédnout na souboj dvou tváří kulinářské gastronomie obchodního řetězce Lidl.
Její kvalita je ve výborných receptech z hotovými výsledky na fotografiích. Jako rozhodčí dávám za umělecký dojem oběma účastníkům pět hvězd.

JancaMia
04.12.2018

Za mě dobrý , spoustu moderních receptů na které seženete suroviny všude

Zuziiik
29.08.2018

prostě kuchařka........dobrá

princesse
15.05.2017

Skvělá kuchařka s krásnými fotkami a hlavně skvělými recepty! Určitě moc povedená.

bara9550
03.01.2017

Babička mě obdarovala touto "supr" kuchařkou.. a že mi jí dala Babička! tak to musí pak něco být, žejo?
Kniha je psaná přehledně a je doplněná příjemnými fotografiemi.
za mě spokojenost - to, jak jsem z ní pak dokázala uvařit není problém ani pana Pauluse, ani Ihnačáka, ani celého Lidlu :)

SonaH
20.11.2016

Vyzkoušela jsem skoro vše. Ihnačák vede a manžel, velký gurmán, prohlásil, že tahle kuchařka změnila náš život. :-D Takže z naší kuchyně 5 hvězd.