Pátračka Gilda a Duchova sonáta

Pátračka Gilda a Duchova sonáta https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/27122/bmid_patracka-gilda-a-duchova-sonata-Hdg-27122.png 5 120 21

Pátračka Gilda Joyceová série

Gildina nejlepší kamarádka Wendy Choyová byla vybrána, aby hrála na Mezinárodní soutěži mladých klavírních virtuosů v Oxfordu! A to si Gilda přece nemůže nechat ujít! Sbaleno už má: růžový deštník, boty na jehlách, obří sluneční brýle i síťované punčochy. Ale zdá se, že soutěž obchází nebezpečný duch. Soutěžící nacházejí zlověstné tarotové karty a Wendy jako by posedl duch. Dokáže si Gilda poradit s parapsychologickými jevy i za hranicemi vlastní země? A navíc, dokáže se vypořádat s pohlednými anglickými pianisty, kteří ji od pátrání odvádějí?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

Gilda Joyce: The Ghost Sonata , 2007

Satyrka
07.03.2022 5 z 5

Gildu jsem objevila ještě v době, kdy jsem chodila do knihovny jako náctiletá a tenkrát to byla moje nejoblíbenější kniha. Teď jsem si ji, už jako pracující dospělá, chtěla připomenout a nezklamala. Moc se mi líbí, jak je kniha psaná, jaký má styl humoru a samozřejmě to napětí, tajemno, záhadno, co obsahuje....
Za mě zatím nejlepší díl, ale objevila jsem, že jsou už i další dva, které jsem jako náctiletá nečetla, a tak se na ně moc těším!

Macek71228
29.12.2021 5 z 5

Super pohodová knížka pro děti, dospívající i oddechovka pro dospělé. Originální nápad, krásně popsané.

Gilda_Joyce
20.08.2021 5 z 5

Za mě zatím nejlepší díl, napínavé od začátku a Gilda dospívá, takže už tu máme i trochu romantiky. Miluju Gildin humor. :D Za sebe doporučuji, pěkná série i pro dospělé.

Paris131
28.07.2021 5 z 5

Za mě zatím nejnapínavější díl série! A nechápu, že Albatros tuhle sérií neuvede znovu. Je to perfektní a zasloužila by si další čtenáře.

Knihomolka506
08.12.2020 3 z 5

Třetí díl série záhad slavné pátračky Gildy. V tady tom díle dostane její nejkámoška Wilma pozvánku na soutěž klavíristů do anglického Oxwordu. A Gilda tam samozřejmě nesmí chybět. Ale tam kde je Gilda je jako vždycky něco musí stát. opravdu starší duch ve starém hotelu? Pěkně napsané, ale děj byl trochu pomalejší.. Za mě byla o hodně lepší dvojka !

Karča698
25.10.2020

kniha se mi moc líbila je hodně dobrodružná

Michala479
23.09.2019

Kniha byla opravdu zábavná,líbilo se mi Gildino vyšetřování,popis anglikých památek a nechyběla ani romantika .Zaujali mě také tarotové karty,které se zjevovali soutěžícím.

Janca001
12.08.2018 4 z 5

Tato knížka mě bavila, hlavně když to bylo o Oxforfu, protože já miluju Anglii. Byla zase napínavá a to mě baví, takže za mě super.

brzda.
22.04.2017 5 z 5

Úžasná kniha.

kaisha.lol
25.02.2017 5 z 5

super knížka, doporučuju

LenkaGrangerová
05.02.2017 5 z 5

Jedním slovem skvělé. Na této sérii se mi líbí, že na rozdíl od většiny detektivek je hlavním tématem nadpřirozeno! A já bych na tom nic neměnila...

Sardothiem
10.08.2016 5 z 5

Tento díl byl podle mě nejlepší, sice jsem ještě nepřečetla další 2 díly ale vypadá to, že tenhle bude moje srdcovka. Jako většině se mi líbilo prostředí Anglie a trocha romantiky. Taky jsem ráda, že se tam konečně objevil duch, který se zjevoval Wendy a Gilda ho konečně také viděla. Prostě paráda❤ Už se těšim, až si přečtu další díly...

okureček
29.06.2016 5 z 5

Myslím, že tento díl je nejlepší. Líbí se mi tam prostředí Anglie, mnou oblíbení duchové a celkově tak sympatická hlavní postava. Ani se nedivím, že už ji mám přečtenou 5krát. :D

SeverusSnape
19.05.2016 5 z 5

SeverusSnape dnes
Krásné.Gilda se nějak spojila s děctvím :)

simi28
28.03.2016 5 z 5

Tento díl je můj nejoblíbenější společně s pátým. Moc se mi tu líbí prostředí Anglie. Kniha byla hodně napínavá a byla napsaná krásným stylem.

ellypusik
21.08.2014 5 z 5

Tento díl se mě líbil nejvíce, Bylo tam napětí, dobrodružství a konečně i romantika!!
Úžásná kniha.

Pavlína 13
11.07.2013

Tanto díl je podle mě nejlepší ze všech.Líbí se mi výstižně popsaná a pravdivá kultura.

Joker969
17.06.2013 5 z 5

Nejspíš můj nejoblíbenější díl (nemůžu se rozhodnout mezi tímto a Jezerními pannnami) a každopádně patří i mezi mé nejoblíbenější knížky vůbec. Líbí se mi, že je to v prostředí krásného, hystorického a tak trochu strašidelného Londýna, který já prostě žeru ;) Opravdu mi tady při pár momentech trošku běhal mráz po zádech...

MAGY
30.11.2012 5 z 5

Tahle knížka se mi moc líbí . Ale nejsou to Duchovní sonáta , ale Duchova , ale to je jedno každej se čas od času přepíše . Jinak tuhle knížku všem doporučuju . : )

AredhelFaelivri
15.06.2012

Úžasný díl, pro mě nejlepší z celé série.

americká literatura pro dívky detektivky pro děti

Jennifer Allison
americká, 1966