Pátračka Gilda a Mrtvá schránka

Pátračka Gilda a Mrtvá schránka https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47686/bmid_patracka-gilda-a-mrtva-schranka-Y2c-47686.jpg 4 102 18

Pátračka Gilda Joyceová série

Příběh a postavy Mrtvé schránky jsou vymyšlené, ale většina historických detailů, o kterých se kniha zmiňuje, je pravdivá. A co je nejdůležitější, popsané prostředí je naprosto skutečné a úžasné místo: Mezinárodní muzeum špionáže ve Washingtonu, D. C. Naše stále výstřední, nyní skoro patnáctiletá školačka z Detroitu, která již prokázala své parapsychologické schopnosti a má v této oblasti nemalé úspěchy, tráví tentokrát prázdniny ve Washingtonu, většinou v Muzeu špionáže. Gilda je tu na praxi, ale v jejím případě se nemůže pobyt odehrát bez duchů, špionů a rozřešení zajímavého případu. Čtvrtý, zatím poslední příběh Gildy Joyceové je stejně napínavý a zábavný jako všechny předchozí, které sklidily ceny a mají stále větší počet čtenářek!... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

Gilda Joyce and The Dead Drop , 2009

Any26
08.12.2023 5 z 5

Tahle knížka (série) mě v dětství hodně bavila. Gilda se mnou prakticky všude cestovala :DD

Macek71228
29.12.2021 4 z 5

Gilda opět v jiném prostředí. Příjemné.

Knihomolka506
14.12.2020 5 z 5

Předposlední díl série Pátračka Gilda. Naše parapsychologička se rozhodla přihlásit přes léto na praxi v muzeu špionáže, kde se taky organizují tábory pro děti. Ale kde je Gilda tam jsou taky duchové, špióni a tajná ruská tajemstvi... vydejte se po stopách historie Ruska, špionážními přístroji a KGB za studené války a poznejte dějiny trochu zblízka...

brzda.
23.04.2018 4 z 5

Kniha se mi moc líbila...

NevimNetusim
08.04.2017

Tuto knihu jsem bohuzel necetla. Nebyla vubec nikde k sehnani.. Vsechny dily krome teto jsem precetla,ale tuto nemeli nikde. Snad jeste dotisknou..
Tato kniha je sice pro mladsi, nez ja, ale i tak se mi libi.. dokaze napnout..

SeverusSnape
20.03.2017 4 z 5

No prostě Gilda,co víc si přát

Sardothiem
18.09.2016 5 z 5

Můj nejoblíbenější díl. Bylo tam snad nejvíc napětí a akce ze všech dílů. Hodně jsem se divila, že se tam objevil i Baltazar Frobenius. Bylo tam hodně akce! ❤ Nejlepší díl, nemůžu nic než doporučit ❤

Mišíí
20.08.2016 5 z 5

Opravdu povedený další díl Pátračky Gildy. Oproti předchozímu dílu, který jsem ani nedočetla, mě tento díl rychle vtáhl do děje a nemohla jsem přestat číst.

brčko-A
10.06.2016 5 z 5

Tohle byl asi NEJLEPŠÍ (zatím jsem nečetla pátý díl) díl z týdle série.
Celou tuhle knihu doprovázelo napětí. A to se mi líbilo!

Laduš17
21.10.2015 4 z 5

Pěkné zakončení série... i když děj si už po těch letech moc nepamatuji.. :D

Vilémka
30.03.2014 5 z 5

Můj nejoblíbenější díl z celé série. Napínavý od začátku do konce. Příběh má hlavu i patu.
Chápu, že pro čtenáře, kteří nemají špionáž v oblibě, to není to pravé ořechové, což o mě neplatí. Přesto nedokážu pochopit, jak někoho může Gilda nudit...
Opět dávám pět hvězd!

eletrika03
06.03.2014 3 z 5

No celkem se dala tahle kniha mohla by být lepší.

Pavlína 13
11.07.2013

Další díl knihy a opět se velmi rychle četl.Musím se ale přiznat že mě někdy tento díl nudil

Meďánek
22.04.2013 5 z 5

Knížka se mi velice líbila.

MAGY
30.11.2012 5 z 5

Užasná knížka napínavá od začátku do konce .

AredhelFaelivri
15.06.2012

Miluji sérii těchto knih a tato kniha mě dost bavila, všem doporučuji! :)

Kristie-Sophi
07.04.2012 4 z 5

Tahle mě moc nebavila, protože mě špionáž moc nebere, ale je tam i kousek Americké historie a to bylo fajn :)

juju2
15.03.2011

je to skvělá kniha!! Vřele doporučuji

americká literatura pro dívky detektivky pro děti

Jennifer Allison
americká, 1966