Pátrači ze stodoly - Vilda a Tylda na stopě

Pátrači ze stodoly - Vilda a Tylda na stopě https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/470934/bmid_patraci-ze-stodoly-vilda-a-tylda-na-8NX-470934.jpeg 4 5 2

Že stará stodola není ničím zajímavá? Omyl! Ta na farmě U kupky sena určitě je! Sídlí v ní totiž zbrusu nová detektivní kancelář nazvaná Pátrači ze stodoly. Seznam se s chytrým beránkem Vildou, který nosí ve svém kožichu všechno, co je k pátrání třeba. Poznej také odvážnou slepici Tyldu, která ovládá slepičí bojové umění vej-dó. A přečti si, jak si oba detektivové poradí se svým prvním případem, ve kterém jde o tajemného vetřelce.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež
Vydáno: , Junior (ČR)

Heuboden-Bande

Marticka79
07.11.2023

Knížka Pátrači ze stodoly se našim chlapečkům moc líbila. Přiběh vypráví o tom jak si parta zvířátek založila detektivní kancelář a řeší svůj první případ. Určitě tuto knihu doporučuji a hodnotím ji plným počtem hvězdiček. :-)

Akvabela
10.06.2023 5 z 5

Knihu jsem pujcila detem v knihovne. Objevila jsem ji mezi novinkami. Pribeh je paradni, moc se mne i detem libil. Vtipne a moc hezky napsane. Precetla jsem ho detem najednou.

2019  93%Rozpustilé pohádkohrátky
2021  84%Pátrači ze stodoly - Vilda a Tylda na stopě