Pasťák

Pasťák https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/112848/pastak-112848.jpg 3 10 4

Kniha Pasťák, kterou napsal Antoní Horák, je o nepovedném vztahu bezúhonné mladé dívky, který ji přivedl ke konzumaci a prodeji marihuany. Ocitá se ve zcela neznámém prostředí pasťáku. V těžkých životních chvílích nemá tušení, zda-li setkání se zlem neovlivní její následující život.

Vendula39
03.12.2019 4 z 5

Knihu hodnotím docela dobře, už jenom proto, že je příběh inspirovaný skutečností, vcitila jsem se do role hlavní hrdinky a soucitila jsem s ní, bylo na ni vidět že tam nepatří, a že je tam omylem.

Leniii
26.06.2017 3 z 5

V knize jsem našla poměrně dost zajímavých myšlenek, které mě zaujaly. Samotný příběh se poměrně dobře četl. Hlavní hrdinka příliš nezapadá do života v pasťáku, ale popasovala se s tím dobře a dokázala jít vstříc novým zkušenostem a zážitkům :)

Viky007
26.01.2016 3 z 5

Abych byla upřímná, této knize jsem ze začátku nedávala moc velkou naději. Nevím, čím to přesně bylo. Klára se mi nejdříve zdála trochu namyšlená. Vůbec si neuvědomovala svoji chybu a házela to na ostatní. Každopádně jsem knize přece jen dala šanci a po přečtení jsem výrazně změnila názor. Bylo v ní hrozně moc myšlenek o životě jako takovém. Obdivuji Kláru za to, jak se dokázala postavit na vlastní nohy :-).

dark.ma93
27.12.2013 3 z 5

Popravdě jsem asi čekala víc. Víc naturalistickou knihu, myslím, že autor prostředí pasťáku trochu idealizuje a snaží se vidět v chovancích to lepší. S vyjímkou Lady :-) Jinak je kniha parádní, čtivý jazyk, hrdinka je moc křehká holka na chovanku pasťáku.

Autorovy knížky

Antonín Horák