Pasažérka

Ztratila vše, co znala a milovala… Etta se proto vydává do neznámé země, kde se seznámí s Nicholasem, který uniká z dosahu mocného rodu v Koloniích. Navíc jí začnou pronásledovat agenti usilující o její život. Etta tak zjistí, že zdědila zvláštní schopnosti, o kterých nikdy neslyšela. Aby ochránila své tajemství i svůj život, bude muset cestovat nejen mnoho mil od domova, ale i do minulosti… Nepřátelské rody se ale nevzdávají a chtějí její moc!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/309579/pasazerka-EHI-309579.jpg 3.8184

Pasažérka (1.)

Literatura světová, Fantasy, Dívčí romány
Vydáno:, CooBoo

Passenger (2016)

Kniha Pasažérka

Adris

Jedna z nejpropracovanějších knih na tematiku cestování časem.

Klarsik3

Cestování časem asi není nic pro mě.. Protože dokud se nezačalo pořádně cestovat tak mě to vážně bavilo (nepočítám první cestu). Pak i přes to že jsem byla zvědavá co bude dál odbíhala jsem od knihy co to šlo.. Přišla jsem si jako dítě co neudrží pozornost.. Romantická linka mě bavila taky asi jen polovinu knihy... Druhý díl si přečtu páč když už jsem si ho koupila tak přeci nebude ležet v koutě..

SimonaPrihodov
29.12.2018

Bohužel jsem měla až moc velké očekávání a kniha mě zklamala. Byla strašně zdlouhavá a to já opravdu nemám ráda.

andrejci
29.12.2018

Tak dočteno. Kniha byla super jenom škoda, že jsem ji četla přes Vánoce a kvůli pohádkám jsem se k ní skoro nedostala. Já mám ráda knížky kde se motám v čase a tahle mě potěšila. Etta mi je sympatická a moc se mi líbilo, že se dokáže tak rychle přizpůsobit danému roce. Už se těším na další díl.

verulik196
21.12.2018

Už jsem četla i lepší knihy o cestování v čase, nemůžu ale tvrdit, že by se mi tato nelíbila. Knížka měla pomalejší rozjezd a pak, když se konečně něco začalo dít, se jen honili za jedním jistým předmětem. Dalo by se z toho vytřískat víc. Na druhý díl se ale těším, měl by totiž být o trochu lepší.

Peťule159
04.12.2018

Hurá na druhý dil :-)

heliiinka
18.11.2018

Nápad s branami a cestování časoprostorem je výborný. Ale autorka to jaksi neumí prodat. Příběh se vleče a je propěchován nedůležitými a natahujícími scénami. Kdyby kniha měla o 100 stran míň, nic by se nestalo. Navíc je příběh v něčem hrozně jednoduchý. Viz romantické duo nebo Sophia, je tak jasné, jak se to bude vyvíjet. Další díl asi číst nebudu.

zuzana4291
07.10.2018

Hezký a zajímavý příběh, trochu romantiky, trochu fantasy...prostě příjemná oddechovka, která se dobře čte. Až tedy na ten konec, kdy jsem úplně nechápala, co se děje.

cestování časem

Alexandra Bracken