Pandořina skříňka

Po deseti letech ožívá Dědictví Evy Tvrdé v knize s názvem Pandořina skříňka. Dramatický příběh ze současnosti přivádí hlavní hrdinku knihu Agátu z Prahy do Slezska, rodině jejího otce. Agátina Snaha dohledat rodinnou historii se dostává do ostrého konfliktu se světem jejího manžela a jejich dětí. Čtenář s napětím sleduje Agátinu nelehkou cestu k pochopení vlastní identity, součástí příběhu jsou národnostní a politické konfrontace 20. století, jejichž stíny dopadají až do současnosti. Knihu dotváří soubor povídek, v nichž vystupují potomci postav z Dědictví. Po deseti letech od prvního vydání Dědictví má tak čtenář konečně možnost prožít úplné dokončení příběhu....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/27_/277582/pandorina-skrinka-bxF-277582.png 3.917
Romány, Literatura česká
Vydáno · Littera Silesia

Kniha Pandořina skříňka

Evišťátko

První kniha od autorky a pro mě zklamání. Kraj o kterém píše znám,čekala jsem víc. Místy zajímavé vnitřní monology postav, celkově ale nezáživné. Škoda.

Yorika

Svým kořenům člověk neuteče.Nese si v sobě odkaz svých předků,ať už ho osud zavane kamkoli.Že Omo?

Kakajko
19.04.2016

Vyvrcholení příběhu Agáty z knihy Dědictví.