Pan Sova

Pan Sova https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/109025/bmid_pan-sova-cA3-109025.jpg 5 147 147

Pan Sova bydlí v malém útulném domečku. Žít sám není snadné, někdy má pan Sova i strach, jindy se mu stýská po kamarádovi, se vším si musí poradit sám. O neuvěřitelné zážitky však nemá nouzi. Jeho bláznivé, nepraktické a dětinské nápady jak problémy řešit, okouzlí malé i větší čtenáře. Pana Sovu si nelze nezamilovat.

Literatura světová Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Albatros (ČR)

Owl at Home , 1975

Snoocer
25.03.2018 5 z 5

Pan Sova má legrační nápady.

Jelitovna
22.02.2018 5 z 5

Pan Sova je báječně praštěnej, to se povede málokdy.

wiix
10.02.2017 5 z 5

To bolo také nežné a detské. Tie príbehy a témy, ktoré sa zamotali a nerozuzlili a každý si mohol dôvod "prečo sa to pánovi Sovovi stalo" vysvetliť sám.

marukm
04.05.2016 5 z 5

Moje dětská srdcovka, ke které se neskutečně ráda vracím i v dospělosti.

nefernefer
14.04.2016 5 z 5

Kvaka se Žbluňkem jsem jako dítě milovala, ale pana Sovu jsem neznala. Narazila jsem na něj náhodou už jako dospělá, když jsem šla koupit knížku svým dětem, a přečetla přímo v knihkupectví. A rovnou si ji odnesla domů :o) Když pan Sova běhal po schodech nahoru a dolů čím dál rychleji ve snaze být na obou místech zároveň a povzbuzoval se "Přidej, přidej!", chechtala jsem se nahlas :o)

notburga
03.12.2015 5 z 5

Moc krásná knížka. Líbila se mě a teď i dětem :)

Makrela Liška
30.10.2014 5 z 5

jednoduché a nádherné

poetree
30.06.2014 5 z 5

extra milé :-)

aalexiis
15.06.2014

Úžasná kraťučká kniha, která mi vykouzlila úsměv na tváři i po noci strávené s učením na státnice - a to už něco znamená. Miluji humor, který v ní je a vůbec se nedivím, že ji přeložil zrovna Šrut :)

vakuloid
07.04.2014 5 z 5

Tuto knížku miluju, moje nejoblíbenější:)

BooksLucyKing
08.01.2014 5 z 5

Jako malá jsem ji milovala :)

katieeannee
04.01.2013 5 z 5

Stejně jako předchozí čtenářka jsem ji četla jako malá stále do kola a i teď když něco hledám v knihovně a narazím na ni, tak si ji ráda znovu přečtu. Pro děti je to úžasná kniha, která se čte sama.

Hanyuu-hime
28.06.2011 5 z 5

Jako malá jsem tuhle knížku neskutečně milovala, četla jsem jí od rána do večera, pořád dokola, proto si myslím, že ode mně si zaslouží plný počet :)