Pád do hlubin

Pád do hlubin https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/426286/bmid_pad-do-hlubin-Nfp-426286.jpg 4 78 31

Je to dvacet let, co Cařin přítel zemřel při hrozivé autonehodě a její sestra Anna šla do vězení. Z tragédie se stala místní legenda, ale Caře se díky rodinnému životu a kariéře podařilo minulost pohřbít. Zato Anna, kterou nedávno propustili z nápravného zařízení, bojuje se závislostí a pocity viny a studu. Jediné, co by jí zřejmě pomohlo, je Cařino odpuštění. Když se dá Anna dohromady, ve vzpomínkách se zaměří na události oné noci. Ale co když právě o to Cara nestojí?... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Ikar (ČR)

Rapid Falls , 2018

Sabča92
24.11.2020 4 z 5

Pád do hlubin mě nesmírně mile překvapil. Z tohoto příběhu plného nenávisti, zloby, faleše, tajemství a zradě se vyklubalo něco, co jsem nemohla vůbec odložit. Příběh dvou sester Anny a Cary je nesmírně zajímavý.Příběh se odehrává ve dvou časových rovinách, kdy sledujeme minulost před dvaceti lety a osudný den, kdy se oběma sestrám navždy změnil jejich život. Amber Cowie napsala svůj debutový román na jedničku, skvěle vystižená myšlenka, silné postavy dvou sester jako hlavní postavy a děj, který má spád. Kniha má lehkých dvě stě padesát stran, takže není nikde protahovaná ani na sílu přitažená. Kniha má perfektní gradaci, a od začátku jsou čtenáři servírovány drobné poznámky, které nejprve zapadnou v davu, ale s postupem času dávají dohromady perfektní skládanku. Závěr je elektrizující až pichlavý. Tleskám za originální zakončení, neboť tohle u psychothrillerů tak často nevyčtu.
Pád do hlubin vám jednoznačně mohu doporučit. Je to skvělá kniha, která vás dokáže šokovat a překvapit i přesto, že se její námět zdá velmi prostý.

jasmína
18.11.2020 5 z 5

Velmi povedená kniha, výborně psaná, že ač tušíte, jak to vše bylo, nedokážete přestat číst, a pokud bude autorka psát další knihy, a budou takové, tak se zařadí mezi mé další oblíbené spisovatelky.

kofola33
09.11.2020 5 z 5

Tak nejak jsem tusila jak to bude, ovsem nektere momenty prekvapily i me. Dost dobre psycho, cte se to vyborne!

Šebestová3
09.11.2020 5 z 5

Hodná a zlá sestra...teď je otázka, která je která...a jak moc dokáže být zlá. Super téma a bravurně dotaženo do konce!

Urbana
18.10.2020 5 z 5

Přečteno jedním dechem .... neuvěřitelné, psychopatické, kam až může zajít sourozenecká rivalita.

Lenka0007
15.10.2020 5 z 5

Příběh o rivalitě dvou sester, která neměla hranice. Po dlouhé době kniha, která splňuje kritéria psychologického thrilleru.

evasamankova
07.10.2020 5 z 5

Skvělá kniha, přečteno jedním dechem.

Hvězdinka
20.09.2020 3 z 5

O vztahu dvou sester, který vedl k záhubě... Tempo pomalejší, brzy začnete tušit, že vše bylo tehdy jinak a kdo je tou zlou...

slamenka
08.09.2020 4 z 5

Tak toto bylo něco... Autorka mě trochu překvapila koncem, rivalita sester je hrozná věc a navíc puberta s alkoholem... Opravdu psychopatický příběh. Jednu chvíli mi přišlo, že se to už vleče a Annu jsem už nesnášela a myslela jsem, že tu knihu už odložím, protože se to motalo stále dokola. Ale musela jsem ubrat jednu hvězdičku, protože po přečtení mám z knihy divný pocit, ale nevím zda je to knihou nebo tím koncem.

Pípasek
18.08.2020 5 z 5

Uznávám mírnou rivalitu, soutěživost mezi sourozenci, ale toto je naprosto nepochopitelné, drsné, psychopatické

jana3099
10.08.2020 4 z 5

Zajímavý a smutný příběh dvou sester ...... co všechno dokáže láska, zrada, nenávist a pomsta.

pro ženy

Autorovy knížky