Otrasná matka

Otrasná matka https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/463352/bmid_otrasna-matka-pBk-463352.jpg 3 18 9

Štyri prostoreké matky sa povzniesli nad špinavé plienky, bezdôvodný plač i bezsenné noci a namiesto používania antidepresív spísali zábavnú knihu plnú rád pre všetky zúfalé ženy, ktoré sa v úlohe rodiča cítia byť stratené. Tento zábavný sprievodca rodičovstva pre nie úplne príkladné mamičky vám predovšetkým ukáže, že žiadna matka nie je hodná zatratenia!... celý text

Literatura světová Humor Rodina
Vydáno: , Noxi

Shitty mom , 2012

Starmoon
12.08.2023 5 z 5

Mám pocit, že ženy (?), ktoré píšu po internetoch komentáre k tejto knihe, vôbec nemajú nadhľad, zmysel pre humor... a deti. Keď však tieto tri komodity vlastníte, Laurie a jej spolumamy a spoluautorky si nemôžete nezamilovať. Jasné, že to nie je výchovná príručka (iba žeby bola, hm :-D), to je ekvivalent psychológa, antidepresív, skvelého sitcomu v štýle "to nevymyslíš, to je materstvo" a naj kamky dokopy. Aktuálne asi za euro. No nekúp to.

A áno, jasné, že občas to už autorky prestrelili. Hormóny, nedostatok spánku a ušľachtilý cieľ rozosmiať iné otrasné matky ich však v mojich očiach rehabilitujú.

madem
23.02.2022 3 z 5

Kniha je souborem rad pro čerstvé matky: jak si opařit chůvu, jak zvládnout cestování, nakupování. Kniha je psaná s velkou nadsázkou, která je chvílemi hodně vtipná a chvílemi na můj vkus už přestřelila. Ke konci mi přijde, že popírá několik rad ze začátku.
Chvilkové odreagování, nic vážného.

Gahanka
05.12.2019 2 z 5

Občas jsem se u knihy vážně zasmála, ale nějak výrazně mě neoslovila. Jakýkoliv vtipný blog o mateřství pobaví daleko víc.

Venezia
26.05.2019 1 z 5

Čudujem sa, že autorky svoje deti niekomu nepredali alebo nedarovali, keď im tak zničili krásu, prsia, sexuálny život, kariéru... vlastne celý život.

anna2328
17.08.2017 5 z 5

Dokonalá, válela jsem se smíchy, asi jsem ji měla přečíst než jsem porodila :-D

Libunkaa
19.03.2017 4 z 5

Humorná knížka, jedna z nejlepších na téma mateřských problémů.

danuska
18.01.2014 4 z 5

Zábavná kniha plná humoru a nadsázky.

kkouzlo
05.11.2013 3 z 5

Za mě nejslabší kniha o mateřství, rodičovství. Nicméně neurazí.

čohynka
20.10.2013 3 z 5

Nenudila jsem se, občas jsem se u některé pasáže i usmála, ale na téma děti a mateřství jsem četla i více povedené a humorné knížky..