Otevření energetických bran vašeho těla

Otevření energetických bran vašeho těla https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/163945/bmid_otevreni-energetickych-bran-vaseho--qyh-163945.jpg 5 2 3

Otevření energetických bran vašeho těla je studnicí informací, které vás překvapí. Jejich jasnost a hloubka inspirovala desítky tisíc obyvatel Západu, aby se naučily čchi-kung, 3000 let staré cvičení z Číny. Kdokoliv může provozovat tato šetrná a účinná cvičení, která jsou základem všech taoistických energetických praktik včetně tchaj-ťi. Zjistěte, jak vám mohou pomoci pozvednout jógu a jiné formy cvičení, povzbudit váš sportovní výkon a bojovat se stárnutím. Objevte úžasnou schopnost čchi-kungu naučit vás, jak zdraví a radost mohou zakořenit a vzkvétat ve vašem těla i mysli a dodat vám energii k životu.... celý text

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Fontána (Dobra & Fontána)

Opening the energy gates of your body , 1993

Metroušek
14.02.2017 4 z 5

Už jenom popis taoistického dýchání stojí za to. Dobrá, praktická kniha pro zájemce o vnitřní alchymii a práci na sobě.

jaroslav2822
05.01.2015

Mohu jen doporučit, ale před tímto přečtěte ještě jeho TAO MEDITACE. Bohužel u tehle knihy je tristní překlad.

Leif
29.12.2014 5 z 5

Doporučuji každému, kdo se zajímá o čchi-kung a čínské vnitřní systémy.

I když necvičíte nic z linie Bruce Frantzise, obsahuje všeobecné principy použitelné ve většině systémů čchi-kungu.