Otázky a odpovědi

Otázky a odpovědi https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/117791/otazky-a-odpovedi-117791.jpg 5 2 2

Jak daleko dolétlo první letadlo? Jak tučňáci chrání svá mláďata před chladem? Čím je tvořen Saturnův prstenec? Kde je největší deštný prales? Může žába létat? Jaké měli dinosauři zbarvení? Přes 45 hlavních otázek vědy, historie, zeměpisu a zoologie. Přes 1 000 žertovných a záludných otázek k vyzkoušení pozorovacích schopností, obecných znalostí a uvažovaní. Přes 800 svěžích informativních ilustrací. Úchvatné a realistické výtvarné řešení. Množství neuvěřitelných faktů. Společný systém bodování. To vše najdete v této obsáhlé ilustrované školní encyklopedii.... celý text

Literatura naučná Encyklopedie
Vydáno: , Svojtka & Co

The Usborne Complete Book of Questions and Answers

Knihomolka506
20.11.2022 5 z 5

"víkendovka"
Rest z vlastní knihovny. Poutavá kniha vysvětlující v několika kapitolách jak žijí zvířata, co jsou "nacpávači" nebo o co šlo v Trojské válce , je skvělým doplňkem pro nabytí znalosti z mnoha okruhů jak pro školáky tak pro dospělé.
Líbí se mi nejen barevné ilustrace, ale také to, že na každé straně se dozvíme méně známou informaci.

Cryptkeeper
14.09.2015 5 z 5

Za mě jednoznačně nejoblíbenější encyklopedie mého dětství;)