Osvědčené efekty ve Photoshopu

Osvědčené efekty ve Photoshopu https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/206238/osvedcene-efekty-ve-photoshopu-206238.jpg 4 1 1

Scott Kelby je nejen mistr ve vymýšlení nových tipů a triků pro Photoshop, ale vyzná se i v osvědčených postupech, které grafikové dosud používají a můžete se s nimi setkat v časopisech, na obalech a v reklamních tiskovinách. Tyto tipy jsou neocenitelné, neboť vám ušetří čas, nebudete muset "znovu objevovat Ameriku" a patří opravdu k základní výbavě každého grafika. Kniha je stejně přehledná jako všechny ostatní tituly tohoto oblíbeného autora. V knize naleznete např. tyto druhy efektů: - Přesunutí objektu v pozadí před text - Prolnutí fotografie do jednobarevného pozadí - Ostré popředí, rozostřené pozadí - Prolnutí dvou obrázků - Vytváření odlesků - Kolorování černobílých fotografií - Vložení fotografie do textu - Efekt trojrozměrného textu - Efekt perspektivního stínu - Vytváření poštovních známek - Rozostření pohybem - Efekt blesků Tipy, které naleznete v této knize, vám pomohou stát se úspěšnými grafiky. Žádný požadavek pro vás nebude nepřekonatelnou výzvou. O autorovi: Scott Kelby je šéfredaktorem časopisu Photoshop User, ředitelem výukového kurzu Adobe Photoshop Seminar Tour a jedním z nejoblíbenějších lektorů v kurzech práce s Photoshopem. Napsal několik bestsellerů, v češtině z nich vyšly např. Digitální fotografie v Photoshopu CS nebo Adobe Photoshop CS Kniha plná triků.... celý text

Literatura naučná PC literatura
Vydáno: , Computer Press (CP Books)

Photoshop Classic Effects: The Essential Effects Every User Needs To Know , 2004

Čtvrtek12.
07.02.2019

Cituji z knihy (překlad Pavel Vaida):
"Vlastně, původní pracovní název této knihy byl Nahaté efekty ve Photoshopu (no připusťte - je to snad název, který by způsobil zmizení knih z regálů?). Ale můj vydavatel si myslel, že byl poněkud pikantní, a navrhl mi, abych změnil název na Nedostatečně oblečené efekty ve Photoshopu, což samozřejmě nebylo dostatečně rázné, takže jsem nakonec skončil u konzervativnějšího názvu Klasické efekty ve Photoshopu. Nicméně chcete-li na ni nahlížet pod jejím původním pracovním názvem, nikomu to neřeknu. Bude to taková vaše pravdivá zpověď."

Kniha je napsaná hravou formou a poslouží jako skvělá příručka pro začátečníky ve Photoshopu.