Osudy klientů staré kartářky

Osudy klientů staré kartářky https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/387101/bmid_osudy-klientu-stare-kartarky-lrh-387101.jpg 4 6 4

Vidí nám osud opravdu do karet, nebo to jsou pouze pověry? Jak je možné, že spousta lidí v době plné nejrůznějších vymožeností věří ve výklad karet? Kartářka Amélie je postarší dáma, která má ve svém malém domku věštírnu. Klienti si k ní chodí pro rady i pro útěchu. Amélie vždy klade svým klientům na srdce, že karty mají člověka pouze nasměrovat, varovat, ne mu řídit život. Věštění z karet, run a kostek je dar, jemuž se Amélie věnuje již od útlého věku. Ve svých čtrnácti letech prošla peklem v podstatě bez jediného škrábnutí, zatímco její blízcí umírali. Dostihne ji její minulost?... celý text

Lili2
11.02.2022

Moc jednoduše napsané. Čekala jsem více tajemmna a napětí.

veronika4638
04.05.2020

Kniha se mi velice líbila. Hodně oceňuji, že jsou tam všechny výklady, které hlavní postava praktikuje stručně vysvětleny. Líbilo se mi i to, že i když sledujeme příběhy různých lidí, kteří chodí za hlavní postavou si pro radu, tak i zároveň sledujeme příběh této hlavní postavy. A že i když se zdá, že celá kniha je o těchto lidech, tak ve skutečnosti je o kartářce.. Na konci i slza ukápla.

katerina1789
17.01.2019 5 z 5

Knihu mohu jen doporučit ???? má hezké zpracování a čte se vlastně sama ???? autorka je velice nadaná a těším se, až si budu moct přečíst něco dalšího ????????????

alnahu
13.12.2018 2 z 5

Kniha je spíš pro ty, kdo mají rádi esoteriku.
Příběhy kartářky Amélie, která lidem věští budoucnost pomocí karet.
Život bychom si měli žít podle svého mínění a nedbat jen na to co bylo viděno v kartách-osud nejde ovlivnit natrvalo.

Lucie Melicharová
česká, 1994