Osud prostých očí

Osud prostých očí https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/155064/osud-prostych-oci-155064.jpg 2 3 2

Romantická novela začínajícího autora vypráví příběh mládence kdesi na venkově v blíže neurčené době. Vlasta (hl. hrdina) se při procházce setká se záhadnou dívkou Lipenkou; tou očarován, využije šance se s ní často setkávat, a tak oba společně prožijí rok štěstí a čisté až naivní lásky, kteráje ohrožena dramatickým odhalením - to ale nepřekazí jejich: ,,A žili spolu šťastně…". Za zmínku stojí budoucí čas v němž je příběh napsán i přes pravděpodobné ,,kdysi vminulosti" vyplývající z naznačených zvyklostí. .... celý text

Runo
25.05.2023

Nádherná útloučká knížečka s pohádkovým nádechem plná letních dlouhých dnů, lásky, přátelství, oddanosti a drobných tajemství

DennieForbes
17.02.2015 4 z 5

Neodpustím si přidání komentáře, i když svůj názor hned zítra autorovi sdělím sama. :)
Je to nádherné, kdo Dominika zná, určitě nepředpokládá, jaký romantik v něm vězí. Líbí se mi styl psaní, verše i poetičnost příběhu. Zakomponování pověsti i již nepoužívaných slov byl určitě výborný nápad.
Doporučuji!

2012  33%Osud prostých očí