Ostrý střih

Ostrý střih https://www.databazeknih.cz/img/books/87_/87786/bmid_ostry-strih-nDY-87786.jpg 4 238 52

Mitchell a společníci série

Strhující příběh lásky, vášní a zločinu, v němž je vše jinak, než se na první pohled zdá. Senzační vraždu Paula Wheelera ve výtahu hotelu je třeba rychle vyřešit; nechybí velké peníze, rodinná rivalita ani krásná milenka Julie. Tento případ by prominentnímu atlantskému právníkovi Dereku Mitchellovi mohl vynést značnou proslulost. Pomalu však vyplouvají temná tajemství. -- zdroj: pitaval.cz --... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Smash Cut , 2009

Val
18.09.2014 5 z 5

Velmi rychle přečtená kniha. Vraha sice brzy znáte, ale to vůbec neubírá na napínavosti. Občas sice lehce přitažené za vlasy, ale každopádně velmi čtivé. Doporučuju .

hlenicka
03.05.2014

Sandru mám ráda, pokaždé,když jsem v knihovně, nezapomenu si vzít i jednu knihu od ní... Ale bohužel v tomhle momentě budu číst už poslední, kterou v knihovne máme. Tak mi nezbývá nic jiného,než najít podobnou ,,Sandře". kdo poradí?!

georginaa
26.02.2014 4 z 5

Ze začátku to bylo nějaké zamotané, uprostřed jsem se už bavila a na konci jsem myslela že to dopadne špatně....a rozuzlení bralo dech.

Wilik
22.01.2014 4 z 5

U této spisovatelky nikdy nevíte, jaký bude konec. Když už si myslíte, že víte, dostane děj nějaký zvrat a konec je úplně nečekaný. Dobře se to čte, kombinace detektivek a lásky rovná se čtení pro ženy.

inule
16.09.2013 5 z 5

Velmi napínavý příběh, poutavě napsaný, rychlý spád, žádné zbytečné popisy a rozhovory. Bezvadné :-)

sabca
06.08.2013 5 z 5

Kniha nabitá dějem od začátku až do konce. Nezklamala jako žádná kniha této autorky. Nemohla jsem se od ní utrhnout. Doporučuji.

stefi61
19.07.2013 5 z 5

Několikátá kniha od Sandry kterou jsem četla, a opět nezklamala :)

Kůstka
07.07.2013 5 z 5

Zase plno neuvěřitelných a nečekaných zvratů, které vás dostanou, i když se už předem ví, kdo za vše může. Jenže pořád je co vysvětlovat, protože celou knihu si něco myslíte a jste tím přesvědčeni a ono najednou strašný obrat :)

zoew
21.03.2013 5 z 5

Poměrně nenáročné čtení, co se čte lehce a jedním dechem. Nechybí ani milostná zápletka.

Selvaga
17.03.2013 4 z 5

Skvělá, doporučuji. Dobrá zápletka a to jak autorka skloubila filmové zápletky bylo pěkné.

hannah2000
18.08.2012 5 z 5

Zajímavá zápletka, napínavý děj, klasika od Brownové. Doporučuji :-).

sea
07.11.2011

Napínavý příběh, tak jak to umí Sandra Brown. Doporučuji.

Sandra Brown
americká, 1948