Osmáci degu

Osmáci degu https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/31254/osmaci-degu-31254.jpg 4 6 4

Exotická zvířátka, která se těší pro svou čilost, hravost a měkký kožíšek oblibě především u dětí. Bohatě ilustrovaná knížka vám poradí s výběrem a ideálním způsobem chovu osmáků degu, založeném na správném pochopení jejich řeči a chování. Dozvíte se v ní rovněž cenné rady týkající se optimální výživy a péče.... celý text

Literatura naučná Příroda, zvířata
Vydáno: , Beta-Dobrovský

Degus

Bytost na cestě
02.01.2023 4 z 5

Osmáčky jsem kdysi zachránila jako vyhozené a nechtěné a učila jsem se o nich vše za pochodu. Knížka je určena pro začínající chovatele a plná zajímavých informací.

topipig
17.10.2019 2 z 5

Jakožto chovatel osmáků jsem se moc zajímavých informací nedozvěděl. Knížka je spíše pro chovatele, kteří ani neví, jak osmák vypadá. Dost mě vadily neustálé rekapitulace jednotlivých kapitol, při tak prostém obsahu mě to připadlo naprosto zbytečné a informace dvakrát řečené by se hodily pro méně chápající. Dále mě přišly některé poznatky dost hloupé, například, že osmákům se nesmí pouštět hlasitá hudba, což mi připadá jako absolutní blbost, moji osmáci při jakékoliv hudbě (i hlasité) v pohodě spí a nenechají se jí vůbec rozptýlit. Na každého osmáka tak hudba může působit individuálně, ale ne, že by se jim neměla pouštět vůbec. A to bych mohl jmenovat vícero nepřesností. Ve výsledku tedy obrazová část mnohokrát vítězí nad textem.

Khazara
06.01.2018 3 z 5

Stručná knížka o chovu osmáku s pár zajímavý nápady, nicméně jsou na trhu lepší a přesnější publikace. Převažují fotografie nad textem.

KrvMys
25.07.2011 5 z 5

Výborná knížka, ve které se spisovatel dělí o zajímavé zkušenosti z chovu osmáčků :-) I když jsem už víceletý chovatel, obohatila jsem se o nové informace.

osmáci degu

1999  50%Morče