Orlí úder

od:


KoupitKoupit eknihu

Čtvrtá kniha série s chlapeckým hrdinou. Nedobrovolný agent MI-6 Alex Rider si se svou kamarádkou Sabinou Pleasurovou a jejími rodiči užívá prázdniny v jižní Francii a konečně se zase cítí jako obyčejný čtrnáctiletý kluk. Nečekaný, nemilosrdný útok na jeho hostitele ho však vrhne zpět do světa násilí a tajemství – a tentokrát s tím MI-6 nechce mít nic společného. Alex se tedy rozhodne na vlastní pěst vypátrat, kdo na jeho přátele zaútočil a jaký k tomu měl důvod......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/55_/554/orli-uder-554.jpg 4.595

Série:

Alex Rider (4.)

Orig. název:

Eagle Strike (2004)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro děti a mládež
Vydáno:, BB art
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (7)

Přidat komentář
knihomols.r.o.
04.09.2017

První kniha s Alexem, kterou jsem četla, musím říct, že zaručeně nejlepší díl, ráda si ho po těch letech připomenu ☺.

hana4834
10.02.2017

jako vždy skvělá kniha

Jass
22.05.2016

Musím říct, že příběh už začíná trochu stagnovat, o Alexe už jsem se ani trochu nebála a osvědčený vzorec padoucha tu funguje stále stejně, kdyby šlo o první díl, bylo by to skvělé, ale počtvrté... Autor už si ale nahazuje udičku pro další díly, mám takový pocit, že další díl už bude lepší. Rozhodně nad touhle sérií nelámu hůl, i kdyby setrvala na téhle kvalitě s potěšením bych ji dočetla, protože se to čte vážně skvěle.

AjťačkaTýnka
29.08.2013

Čtvrtý a poslední díl, který jsem z téhle série přečetla. Připadá mi už docela trapné, jak se ze všeho Alex umí vysekat. Prostě žádné pořádné trable, žádný fakt pořádný napínák.. Myslím že tentokrát si zaslouží jen 2 hvězdičky.

Phoenix16.cz
04.08.2013

V tomto díle se poměrně cestuje z místa na místo a Alex zažívá různá dobrodružství, která spolu úzce souvisejí. A protože nám od prvního dílu Alex přeci jen trochu povyrostl, je načase pro něho připravit dámu v nesnázích a nechat ho, aby ze situace vyšel jako gentleman. A pomalu se nám tu natahují linky do dalších dílů...

Issiriana
09.01.2013

Opravdu skvělý díl... :)

Eneo
02.08.2012

Příjemná knížka na pár odpolední, i napětí se dočkáme. Ovšem pochybuji, že by se od knížky s takovýmto popisem očekával špatný konec.