Orgánové hodiny: Jak pracuje vaše tělo v průběhu dne podle TČM

Orgánové hodiny: Jak pracuje vaše tělo v průběhu dne podle TČM https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/433189/bmid_organove-hodiny-jak-pracuje-vase-te-Ya1-433189.png 4 7 4

Podle TČM je jedním z důležitých zdravotních faktorů čas, ať už se jedná o momentální denní či roční dobu. Životní energie v těle je jako příliv a odliv, její průběh se v čase neustále mění. Jeden cyklus přitom probíhá během roku, jiný zase během čtyřiadvaceti hodin. Pokud se vám těmto "hodinám" podaří porozumět, velmi vám to pomůže v péči o zdraví.... celý text

Literatura naučná Zdraví
Vydáno: , Argo

The Body Clock Guide , 2015

horkosladka
25.01.2024 5 z 5

Skvělá kniha, srozumitelná, vhodná i pro laiky. Velmi stručně a jasně vysvětleny principy orgánových hodin, tedy v kterém časovém rozmezí pracuje dráha konkrétního orgánu a k tomu rady jak podpořit jejich funkci. V knize najdete také praktické návody na masáže jednotlivých bodů, které mohou napomoci rozproudění zablokované energie v těle. Kniha, ke které se určitě budu vracet.

Zlatinka.Emilly
07.06.2023 3 z 5

Mě tato kniha moc nenadchla, čekala jsem od ní něco jiného. Ale i tak si myslím, že v určitých bodech pro mě byla přínosem.

Lucina88
28.04.2020 5 z 5

Velmi čtivá a i pro laika zajímavá. Chystám se na TČM.

Gabi13
16.02.2020 5 z 5

Velmi inspirativní a zajímavě psaná kniha. Navštěvuji TČM, tak mi systém drah v těle není cizí. Ale kniha je velmi čtivě psaná a dá se k ní lehce vracet.

Autorovy knížky

Zhang Jiaofei