Oprsklovi

Pan a paní Oprsklovi jsou navlas stejní jako vy nebo já: bydlí v pěkném domku na předměstí, mají práci (třeba vymýšlení vtípků do humorných přáníček) a rádi se smějí. Je tu ovšem maličkatý rozdíl: jsou to totiž hyeny. Ano, přesně tak – divoké šelmy porostlé srstí, s ocasem zastrčeným do kalhot a v jednom kuse se chechtají. Doposud se Oprsklovým dařilo udržet své tajemství pod pokličkou, dokonce i po narození dvojčátek Bohouše a Bětky. Jenže všetečný stařík odvedle začíná něco tušit, a když se navíc po návštěvě nedalekého safari parku hyení rodinka rozhodne uskutečnit jeden pěkně riskantní plán, mohlo by to znamenat konec jejich pečlivě střeženého tajemství. A co si pak pomyslí sousedé?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/278891/big_oprsklovi-3oE-278891.jpg 4.719

Oprsklovi 1.

Literatura světová, Pro děti a mládež, Pohádky

Vydáno: , Mladá fronta

The Bolds, 2015

Kniha Oprsklovi

Tony86
13.11.2021

Dárek 11leté neteři. Úvod mě tak chytl, že jsem si ji před předáním musel přečíst sám. Geniální. Čtivé, zábavné a to i zásluhou skvělého překladu.

neolitka
31.01.2021

Kniha mě nebavila.

blebuska
11.09.2019

Vtipná, chytrá knížka, která zaujme malé i velké čtenáře :-)

Karinka2012
12.08.2019

Byla to moc hezká knížka. Dobrodružná , napínavá a hlavně vtipná. Určitě chci druhý díl.

Sovička261
16.03.2019

Super kniha plná vtipů

Pegasus
11.02.2019

Moc pěkný a vtipný příběh. Bavila jsem se od začátku do konce. A musím vyzdvihnout krásné ilustrace.

zupri
27.08.2017

Dětem se knížka moc líbila, vyžádaly si i 2. díl.