Opravdové ženy

Opravdové ženy https://www.databazeknih.cz/img/books/60_/60790/opravdove-zeny-60790.jpg 3 14 3

Je to už plných pětadvacet let, kdy se pět děvčat, pozdějších kamarádek, setkalo vůbec poprvé. Pět žen se teď opět schází po delším odstupu. Planou zvědavostí, co je nového, těší se, že si poví, co všechno se v jejich životě za ten čas seběhlo. Susie má právě před svatbou, ale stále ji pronásledují temné stíny minulosti. Anna navenek působí jako nejúspěšnější ze všech, jenže zdání obvykle klame... Domácí putička Mandy konečně nalezla pravou vášeň, nikoli však se svým manželem. Jatet zoufale bojuje s ubíhajícím časem - a pozorovatelka Karen najednou pochopí, že nyní nadešla ta pravá chvíle, aby konečně promluvila. Z někdejších dívek jsou zkrátka zralé ženy s nezaměnitelnými, pestrými a vzrušujícími osudy.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Real women , 1995

Tylinka
19.06.2018 5 z 5

Krásně napsané, čtivé, nemohla jsem se odtrhnout a hned jsem se vrhla na pokračování.

Pavouček2
17.06.2015 5 z 5

Mě se četla skvěle, naopak, byla velmi čtivá.

lucmat
20.02.2014 2 z 5

Přiznávám, že jsem se tentokrát trošku nudila a občas některé pasáže přeskakovala, ale jinak fajn oddechové kniha. Tak aspoň 2 hvězdičky. :-)

anglické romány

Susan Oudot