Omyly v dějinách Země

Poušť místo Středozemního moře, prales na Sahaře a světová nadvláda dinosaurů: pravěk byl včera. ... Tato kniha patrně změní vaše vědomí, nebot' předkládá materiál, který zpochybňuje základní pilíře našeho vědeckého obrazu světa. Složité vztahy jsou vysvětleny srozumitelně i pro laika, do argumentace jsou zpracovány fakta a námitky z různých oborů. Při četbě podniknete cestu do minulosti Země, cestu jejíž scenerie se bude neustále měnit, od kosmologických aspektů až do prehistorie – – a jež se nevyhne ani možným perspektivám pro budoucnost... Přečteme-li si autorovo krédo, již si můžeme domyslet, jak velkolepá kniha se nám dostává do rukou. Popusťme uzdu své fantazii a vydejme se na výlet, odhalující fascinující fakta, svědectví a okolnosti. zdroj: www.bux.cz...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26734/omyly-v-dejinach-zem-26734.jpg 3.710
Historie, Záhady
Vydáno, Knižní klub

Irrtümer der Erdgeschichte, 2001

Kniha Omyly v dějinách Země

bukiet
16.11.2016

Přestože autor přináší spoustu podnětných nových myšlenek o historii Země, klade mnoho záludných otázek směrem k oficiální vědě a přichází s vlastními originálními teoriemi, činí to v této knize velmi ,pro běžného čtenáře, nezáživným způsobem.

vpadysak
31.10.2011

Sem tam niečo zaujímavé, sem tam niečo menej zaujímavé a celkom dosť nezaujímavých dlhých miest.

vesmír fosilie geologie omyly

Hans-Joachim Zillmer