Okruhy F1 z ptačí perspektivy

Okruhy F1 z ptačí perspektivy https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/515612/bmid_okruhy-f1-z-ptaci-perspektivy-8bl-515612.jpg 3 3 2

26 legendárních okruhů na satelitních snímcích s vysokým rozlišením: Zažijte vzrušení závodů F1 z nové dechberoucí perspektivy! Od záře a lesku Monaka až po závratné rekordy Silverstone – tato kniha je průvodcem po světě rychlosti, který vám představí všechny zatáčky a rovinky jedinečným způsobem. Jedná se o vizuálně působivé dílo a poctu vozům, týmům a pilotům formule 1. A fanouškům! Právě jim je tato knižní specialita určena. Najdete v ní klasické i moderní okruhy velkých cen. Pokochejte se akčními snímky, přečtěte si o legendárních okamžicích a získejte věrného společníka pro sledování budoucích závodů.... celý text

Literatura světová Literatura naučná Sport
Vydáno: , Svojtka & Co

Formula One Circuits From Above

matej0399
20.08.2023 3 z 5

Kniha plná krásných záběru okruhů z ptačí perspektivy a fotografií ze závodů F1. Popis zatáček a historie okruhu je příjemný. Bohužel mne vytáčely překlepy v některých letopočtech závodů a také mi přišli nedostatečně popsány nejzajímavější závody. Rovněž mi přišlo nedůstojné v části o Imole několikrát zmínit tragickou smrt Ayrtona Senny na třech stranách.

RoBertino27
02.05.2023 3 z 5

Na první pohled jde o velmi atraktivní publikaci, plánky jsou provedené na úrovni a další materiály se tváří rovněž zajímavě - například zmínka o nejzajímavějších závodech. V tom je ale takzvaně "zakopán pes". Většina okruhů totiž má svou historii, prakticky každý prošel nějakou změnou či úpravou - v tomto případě tu chybí předchozí či původní linie okruhu. Je jich také pouze šestadvacet, což v éře F1 znamená vlastně jen záběr z posledních dvou let. Asi by prospělo rozdělení na více celků, tři až čtyři, ale jedná se o obyklý nedostatek podobných publikací.

závody (sport) automobilový sport Formule 1, závody F1

Bruce Jones