Prach a popel

Prach a popel https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/328259/bmid_prach-a-popel-KMs-328259.jpg 4 142 42

Oko za oko série

< 3. díl

Silvestr skončil velkým popraskem a Mary, Kat a Lillia nejsou připravené na to, co je čeká. Přehodnocují, co se stalo, a každá si to dává za vinu. Kdyby Lillia neodešla s Reevem, kdyby Kat zůstala - mohlo to celé dopadnout jinak. Teď už nic nebude takové jako dřív. Jenom Mary zná pravdu a je otázkou, jak s ní naloží a jestli dovede pomstu až do konce. Zůstane po ní něco víc než jen prach a popel, až vše spálí?... celý text

Literatura světová Romány Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

Ashes to Ashes , 2014

katerina5863
06.04.2018 4 z 5

krásné zakončení celé trilogie, mráz mi místy běhal po zádech.... Jen škoda toho epilogu, Reeva mi bylo fakt líto, měli mezi sebou s Lilií něco zvláštního, trochu mi to přišlo jako takové potrestání od autorek, že kdysi udělal něco špatného a je jedno, že se to snažil napravit. Jinak jako oddychovka moc fajn :)

ivousekk
04.04.2018 4 z 5

(SPOILER) Tahle série se tak skvěle čte, úplně sama. Jen otáčíte stránky a najednou jste na konci.
Poslední díl je stejně skvělý jako předchozí. No, možná i o něco lepší. A je komplet duchařský. Jak by mě to v prvním dílu ani nenapadlo, v druhém už to bylo jasné a ve třetím se to potvrdilo. Škoda, že Reeve a Lilia nezůstali spolu.
Můžu doporučit i těm, co už nepatří mezi teenagery. Tohle pro vás bude parádní oddychovka.

dívčí romány

Autoři knihy

Siobhan Vivian
americká, 1979
Jenny Han
americká, 1980

Kniha Prach a popel je v