Oklamaná Kleopatra

Oklamaná Kleopatra https://www.databazeknih.cz/img/books/62_/62502/bmid_oklamana-kleopatra-nsf-62502.jpg 3 19 4

Detektivní příběh odehrávající se v prostředí výzkumného ústavu okrasných rostlin a obilnin, kde je zavražděn jeho ředitel. Řadou zápletek, neobvyklým prostředím a také neočekávaným rozuzlením autorka čtenáře překvapí i když možná ne vždy příjemně.

SweetCake
12.08.2023 3 z 5

Napínavá detektivka s rychlým spádem, která vás nutí přemýšlet a dávat si poznatky postupně do souvislosti, jelikož je zde celá řada podezřelých. Děj se netradičně odehrává ve Výzkumném ústavu okrasných roslin a obilnin, což pro mě bylo vítaným zpestřením.

moničina
24.11.2018 4 z 5

Veľmi podarená kniha s ozaj netradičnou trochu až sci fi zápletkou. A občas aj vtipnými momentmi s Kleopatrou.

dagmar5477
02.09.2017 5 z 5

Skvělá detektivka. Autorčin popis místa děje a postav nikdy nezklame. Jako by tam člověk byl. A navíc mi vyšel i tip na vraha.

milan2394
28.12.2014 5 z 5

Překvapivé rozuzlení, nenapoadlo by mě, kdo vlastně vraždil a proč. Hodně podezřelých, až jsem se v nich ztrácel, ale jako celek pěkné a navíc myšlenka, že by květina mohla odhalit pachatele je opravdu skvělá.