Ohrožené druhy zvířat. Obrazový atlas

Ohrožené druhy zvířat. Obrazový atlas https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/104117/bmid_ohrozene-druhy-zvirat-obrazovy-atla-i6E-104117.jpg 5 5 2

Na všech světových kontinentech najdeme početné druhy zvířat, které jsou ohrožené a jejichž přirozené životní prostředí mizí. V knize jsou čtivou formou podány fascinující údaje o životním stylu, chování a rozšíření 250 ohrožených druhů zvířat, které spolu s přehlednými mapkami poskytují cenný pohled na současný stav fauny celé planety Země. V tomto působivém, leč skličujícím putování se vydáme za posledními přežívajícími jedinci svého druhu.... celý text

LunaL.
05.01.2023 5 z 5

Mám doma hodně encyklopedií, tahle patří mezi nejoblíbenější. Dá se číst, není jen na hledání informací. Je rozdělena na světadíly, je v ní spoustu zajímavostí. Snad pomůže lidem uvědomit si, co svým jednáním způsobuje..

heavy66
26.12.2022 5 z 5

Ježíšek mi přinesl bronzovou sošku nosorožce. Taky povlečení s motivem nosorožce, takže teď budu spát pod nosorožcem. Ježíšek ví, že miluju nosorožce a trhá mi srdce, když odcházejí do učebnic historie. A s nimi velryby, gorily, tygři, obří želvy a mnoho dalších zvířat, která člověku překážejí v drancování přírody. Přeju si do nového roku, aby to přestalo! Takhle se přece člověk moudrý chovat nemůže!

zvířata, fauna

Autoři knihy